Kağıda dokunamama nasıl yenilir?

Mizah ve eğlence konusu yani.
İnsanlara saldırmadan önce gerçek olup olmadığını düşün. Bende de var. Yıllardır kağıda dokunmakta zorlanıyorum.

Bir de gülme emojisi atıyorsun. Seni Allah'a havale ediyorum. İnsanların sorunlarıyla dalga geçince mutlu oluyorsun galiba.

Ayrıca sana söyleyeyim, dalga geçildiğini düşünüyorsan internette araştırabilirsin. Birçok örnek var.

Son düzenleme:
Piskolağa gitmeye çekiniyor olabilirsin ama çekinme git. Çünkü benim de burada söylemek istemediğim dokunmayı geçtim görünce bile korktuğum, halbuki çok zararsız bir şey var. Seni en iyi ben anlarım çünkü gitmeyi düşünüyorum, piskolağa beni etkiliyor bu durum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Psikoloğun yapacağı şeyi size söylüyoruz. Kağıda dokunmak. İsterseniz dünyada bulunan bütün ilaçları kullanın en fazla sakinleştiriciyle birlikte dokunmanız kolaylaşır onun yerine alkol tüketerek de dokunmanız kolaylaşır ama bizim istediğimiz bir madde altında olmadan kağıda dokunabilmekse ilk kademeli duyarsızlaştırma denilen teknikle o kağıda dokuna dokuna duyarsızlaşana kadar dokunarak bu sorunu yenebilirsiniz başka çözümü yok isterseniz dua edin kağıda dokunabiliyim diye ama işe yaramayacaktır iyi forumlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı