Kağıda dokunamama nasıl yenilir?

Merhaba arkadaşlar ben kağıda dokunamıyorum. Bundan nasıl kurtulurum?
Tikin falan mı var?
Hiç mi dokunamıyorsun?
Bende de az çok bir şey var kağıt gibi kitapların sayfalarına dokununca içim gidiyor. Hani okuldaki tahtaya tebeşiri sürtersin ya bir tık olur hem sesten hem histen.

İnsanlara saldırmadan önce gerçek olup olmadığını düşün. Bende de var. Yıllardır kağıda dokunmakta zorlanıyorum.

Bir de gülme emojisi atıyorsun. Seni Allah'a havale ediyorum. İnsanların sorunlarıyla dalga geçince mutlu oluyorsun galiba.

Ayrıca sana söyleyeyim, dalga geçildiğini düşünüyorsan internette araştırabilirsin. Birçok örnek var.

Konu hakkında hiçbir bilgi verilmemiş arkadaşın öyle düşünmesi biraz normal. Arkadaşa neden dokunamıyorsun diye sorduklarında 2 yıldır kağıda dokunmayınca elimin sıfat yazıyor. Evet, böyle bir hastalık olabilir fakat bunu düzgün bir şekilde anlatabilirsin arkadaşın anlatış şekli mizah ve eğlence olarak gözüküyor.

Burası sadece teknoloji forumu değil.
Bende dokunamıyorum tabii bu hiç dokunmadığım anlamına gelmiyor.

Kağıt kitap sayfalarına dokununca içim gidiyor bir tık gibi düşün. Bazıları da şeftaliye dokunamıyor tüyünden.
Konu hakkında hiçbir bilgi verilmemiş arkadaşın öyle düşünmesi biraz normal. Arkadaşa neden dokunamıyorsun diye sorduklarında 2 yıldır kağıda dokunmayınca elimin sıfat yazıyor. Evet, böyle bir hastalık olabilir fakat bunu düzgün bir şekilde anlatabilirsin arkadaşın anlatış şekli mizah ve eğlence olarak gözüküyor.
Ön yargı.
Evet şaka amaçlı yazılabilir.
Mesela troll falan.

Bur.

Burası sadece teknoloji forumu değil.
Bende dokunamıyorum tabii bu hiç dokunmadığım anlamına gelmiyor.

Kağıt kitap sayfalarına dokununca içim gidiyor bir tık gibi düşün. Bazıları da şeftaliye dokunamıyor tüyünden.

Ön yargı.
Evet şaka amaçlı yazılabilir.
Mesela troll falan.

Şahsen ben de öyle düşünüyorum yalan söylemek gibi olmasın. Dediğim gibi böyle şeyler olabilir ama konu hakkında hiçbir şey de mi söylemezsin nasıl hissettiğine dair veya neden böyle bir şey olduğunu düşündüğüne dair verilen cevap sadece 2 yıldır kağıda dokunmayınca elimin sıfat yazıyor muhtemelen troll.

Şahsen ben de öyle düşünüyorum yalan söylemek gibi olmasın. Dediğim gibi böyle şeyler olabilir ama konu hakkında hiçbir şey de mi söylemezsin nasıl hissettiğine dair veya neden böyle bir şey olduğunu düşündüğüne dair verilen cevap sadece 2 yıldır kağıda dokunmayınca elimin sıfat yazıyor muhtemelen troll.
Aynen öyle.
Elimin sıfadı deyince ciddiye alışı gelmiyor insanın çünkü troll gibi. Ben dokununca böyle bir geriliyorum. O hissi anlatmak zor ama tabii anlatabildiğim kadar.
2 yıldan sonra elim kağıt görünce elimin sıfat.

Hayır dokunamıyorum.
2 yıldan önce ne oldu?

Son düzenleme:
O zaman bunu yazmadan geri çıkıp başka soruna gidebilirdin.
çünkü pandemi'den önce böyle bir sorun oluşmamıştı bende arkadaş sorunca öyle yazdım
Tikin falan mı var?
Hiç mi dokunamıyorsun?
Bende de az çok bir şey var kağıt gibi kitapların sayfalarına dokununca içim gidiyor. Hani okuldaki tahtaya tebeşiri sürtersin ya bir tık olur hem sesten hem histen.

Elimin içi terleyince dokunamıyorum ama kitap sayfalarına hiç dokunamıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı