Kahramanmaraş için en uygun internet nedir?

munzay

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba forumdaşlarım Kahramanmaraş'ta oturuyorum ve artık fiber internete geçmek istiyorum. Fiyat 200TL'den az ve taahhütsüz olmasını istiyorum öneriler için şimdiden teşekkür ederim.

Hocam adresiniz daha önemli bu durumda çesitli firmaların sitelerine girip altyapı sorgulama yapın en uygun ve hızlısını seçin keyfinize bakın şimdi ben size a markası iyi dersem b markası daha iyisini daha uyguna veriyorsa adresiniz için ben kötü olurum gerek yok yani.

Hocam adresiniz daha önemli bu durumda çesitli firmaların sitelerine girip altyapı sorgulama yapın en uygun ve hızlısını seçin keyfinize bakın şimdi ben size a markası iyi dersem b markası daha iyisini daha uyguna veriyorsa adresiniz için ben kötü olurum gerek yok yani.

Altyapı çok yeni ve baktığımda altyapı olmayan firma yok.

Sunucusu Kahramanmaraşa yakın olan bir internet servis sağlayıcısı seçmeniz mantıklı olur mu diye düşünüyorum. Kahramanmaraş'ta hiç yok ama oraya en yakın şehirlerden olan Adana'da TurkNet, Turk Telekom, Turkcell ve Vodafone TR var. Speedtest.net'te Change Server sayfasından kendiniz de bakabilirsiniz. Etrafınızda kimin ne kullandığını, sorun yaşayıp yaşamadığını sorarak da karar verebilirsiniz.

Dosya Ekleri

• 123123.png
    123123.png
    32,8 KB · Görüntüleme: 21

Geri
Yukarı