Kahramanmaraş'ta 7.7 büyüklüğünde deprem

Bu gece uyumama kararı aldım. Ailemin sağlığı için. Çünkü dün sabaha karşı yakalandık depreme çok şükür bir sıkıntı olmadı ancak bu olmayacak anlamına gelmiyor. Tavsiyem eğer yapabiliyorsanız bu gece uyumayın arkadaşlar. Ailenize yardımınız dokunsun. Allah hepimize yardım etsin.

Merhaba, gece konular açılmadığı için bu konuyu açmak istedim. Herkes umarım iyidir. Resmi kaynaklardan bilgiler geldikçe güncelleyeceğim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Kandilli:

Acil durumlarda lütfen 112 dışında bir yere ulaşmaya çalışmayınız.

afad-acil-gorsel-707x1024-224.jpg

Hatay'da bina kalmadı sağlam 😞

Hocam canlı yayında hatay büyükşehir belediye başkanı yardımların an itibarıyla gelmeye başladığını ama yetersiz olduğunu belirtti. Sanıyorum gelmeye başlamışlar ama bu saate kadar yardım gitmemesi gerçekten çok acı.

Bunca saat destek gelmedi. Bu saatten sonra yardım gelse ne olur? En son yangın vardı. Doğal gaz patlaması olmuştu. Saatler boyunca destek gelmedi. Personel gelmedi. Ekip gelmedi.

Geri
Yukarı