Kahramanmaraş'ta 6 Şubat tarihinde tekrardan 7.5 şiddetinde bir deprem oldu

Trabzon'da asansörde idim. Asansörün camı çatladı.
Hocam bu durumdayken mümkün olduğunca asansör kullanmayalım. Zaten asansörün kendine hayrı yok. Deprem olmasa da kalıyor. Deprem olsa sıkışsanız işler iyice zor olur.

Hocam televizyonda "81 ilde eğitime ara verildi" diyor doğru mudur acaba?

Hocam bu durumdayken mümkün olduğunca asansör kullanmayalım. Zaten asansörün kendine hayrı yok. Deprem olmasa da kalıyor. Deprem olsa sıkışsanız işler iyice zor olur.

Hocam televizyonda "81 ilde eğitime ara verildi" diyor doğru mudur acaba?

İlkokul, ortaokul ve lise için doğru.

8.5 büyüklüğünde deprem olacak haberleri gerçek mi, haberi olan var mı?
Her depremden sonra çıkar böyle saçma söylentiler. İzmir'de de her orta ve üzeri depremden sonra bilmem ne kadar deprem olacakmış ya da aslında depremin büyüklüğü bu kadar da şu kadar açıklanıyor diye saçmalamalar oluyor.

8.5 büyüklüğünde deprem olacak haberleri gerçek mi, haberi olan var mı?
Yalan gelecek olan depremin ne zaman geleceğini ve büyüklüğünü kimse bilemez. Şunu bilirsin ama İstanbulda deprem olacak bu kesin. Bunu da fay hatlarının yüklenmesinden bilirsin mesela şuan İstanbulda fay hatları aşırı yüklenmiş ve gergin.

Arkadaşlar, üzücü bir durum paylaşacağım sizinle. Arkadaşım Kahramanmaraş'ta yaşıyor. Ona tek ulaşabileceğim yer Discord'du ve şu an hayatta mı değil mi veya enkazın altında mı kaldı hiç bilmiyorum ve ondan henüz bir haber yok.

İmkansıza yakın.

Ben pandemi döneminde YKS'ye girdim 1 haftadan bir şey olmaz.

Çok bir bilgim yok ama pandemide LGS de 1. dönem soruldu. YKS'de de öyleyse daha iyi olma şansı bile var ama 1 hafta dediğimiz bana göre bayağı bir ara.

Yeni konular

Geri
Yukarı