Kai'Sa nasıl oynanır?

Koridorda W kaçırınca takasa devam etme. İlerde zaten skill kaçıran ölüyor. ADC üzerine çok konuşmaya gerek yok, yapılacak çok bir şey yok.

Çok geniş bir build yelpazesi ve oynanış stili olan, earlysi zayıf ama late gamede ise canavar gibi güçlü olan şampiyondur.

AP de kasabilirsin, hibrit de kasabilirsin, AD de kasabilirsin.

100 AD, 100 AS ve 100 AP gerekiyor harici olarak. Bunları da itemlerle ve levellerle sağlayabiliyorsun.

Karşıda çok tank varsa Kraken + Nashor + Tahsildar diye ilerlersin, kırılgan çoksa veya mobil olman gerekiyorsa Rüzgarın Hiddeti alırsın, AP kasmak istiyorum diyorsan Manaveren + Luden + Nashor gidersin.

Oynanış stilini, aldığın itemler belirler Kai'Sa'da. Misal AP kasacaksan uzaktan W ile dürtmen gerekir. AD kasacaksan kite yapman gerekir. Hibrit kasıyorsan her ikisini birlikte yapman gerekir.

Koridor aşamasında yanına kesinlikle CC'li ve hasarı olan bir karakter gerekli. Örneğin Nautilus, Leona gibi. Peeler support yakıştırmıyorum Kai'Sa'nın yanına. Kör seçim kesinlikle alınmamalı.

Pasifini patlatma üzerine kurulu genel olarak. 4 yükü patlat, ilave hasar ver. Tekrar 4 yükü patlat, tekrar ilave hasar.

Q güçlenince 6 parçacık 12'ye çıkıyor. W güçlenince rakibe W tutturunca bekleme süresi büyük oranda düşüyor. E güçlenince görünmezlik kazanıyorsun ve hareket hızın artıyor.

Çok geniş bir Build yelpazesi ve oynanış stili olan, earlysi zayıf ama late Game'de ise canavar gibi güçlü olan şampiyondur.

Ap de kasabilirsin, hibrit de kasabilirsin, ad de kasabilirsin.

100 ad, 100 as ve 100 ap gerekiyor harici olarak. Bunları da itemlerle ve levellerle sağlayabiliyorsun.

Karşıda çok tank varsa Kraken + nashor + tahsildar diye ilerlersin, kırılgan çoksa veya mobil olman gerekiyorsa rüzgarın hiddeti alırsın, ap kasmak istiyorum diyorsan manaveren + luden + nashor gidersin.

Oynanış stilini, aldığın itemler belirler Kai'Sa'da. Misal ap kasacaksan uzaktan W ile dürtmen gerekir. Ad kasacaksan kite yapman gerekir. Hibrit kasıyorsan her ikisini birlikte yapman gerekir.

Koridor aşamasında yanına kesinlikle CC'li ve hasarı olan bir karakter gerekli. Örneğin Nautilus, Leona gibi. Peeler Support yakıştırmıyorum Kai'Sa'nın yanına. Kör seçim kesinlikle alınmamalı.

Pasifini patlatma üzerine kurulu genel olarak. 4 yükü patlat, ilave hasar ver. Tekrar 4 yükü patlat, tekrar ilave hasar.

Q güçlenince 6 parçacık 12'ye çıkıyor. W güçlenince rakibe W tutturunca bekleme süresi büyük oranda düşüyor. E güçlenince görünmezlik kazanıyorsun ve hareket hızın artıyor.

Çok teşekkür ederim ben hep Kraken kasıyorum karşıda 4 kırılgan varsa rüzgarın hiddeti alayım artık ve mobil derken karşıda kite atmam gereken şampiyonlar mı var demek.

Çok teşekkür ederim ben hep Kraken kasıyorum karşıda 4 kırılgan varsa rüzgarın hiddeti alayım artık ve mobil derken karşıda kite atmam gereken şampiyonlar mı var demek.
1- Direk item bitirmek yerine 1300 lük eşya kazma ve dişli kama alabilirsin bu sayede q yeteneği hızlıca gelişir. Sonra da kraken katilini bitirirsin daha iyi olur böyle.
2-Minyonlara son vuruş konusunda kendini geliştirmen iyi olur.
3- İkinci eşya olarak tahsildar sonra da hayalet dansçı alabilirsin.

Favori adcmdir kaisa lolün dodge mekaniğine uyan en güzel tasarıma sahip karakterdir. Yağ gibi akar, adc dediğin kaisa ve zeri gibi mobil olur. Tavsiye olarak minyonlara q atabilirsin çekinme. W tutturmaya özen göster. Build mix yapabilirsin veya düz ad sana kalmış.

Favori adcmdir kaisa lolün dodge mekaniğine uyan en güzel tasarıma sahip karakterdir. Yağ gibi akar, adc dediğin kaisa ve zeri gibi mobil olur. Tavsiye olarak minyonlara q atabilirsin çekinme. W tutturmaya özen göster. Build mix yapabilirsin veya düz ad sana kalmış.
Saçma.Adc dediğin sınıf mobil olmaz.Mobil olursa yanında supportuyla beraber terör estirir ki estiriyorlarda.Assasin gibi görünmezlik kazanmaz.Dariusla kaisaya yaklaşamıyorsun.Ee silsinler o zaman dariusu?

Yeni konular

Geri
Yukarı