Kalemli tablet önerisi

Olabilir hocam. Huawei işlemci, grafik kartı ve RAM bakımından daha önde ve ayrıca 60 Hz ekran yenileme hızı vermesi açısından oyun öncelikli olanlar için daha uygun bir cihaz. Benim için arayüz, kendine ait daha kullanışlı bir not uygulaması ve Google Play hizmetleri açısından Samsung daha uygun geliyor. Huawei kalemi de bana daha sert gelmişti. Samsung kaleminin yumuşaklığı da benim için daha tercih sebebi
Olabilir hocam. Huawei işlemci, grafik kartı ve RAM bakımından daha önde ve ayrıca 60 Hz ekran yenileme hızı vermesi açısından oyun öncelikli olanlar için daha uygun bir cihaz. Benim için arayüz, kendine ait daha kullanışlı bir not uygulaması ve Google Play hizmetleri açısından Samsung daha uygun geliyor. Huawei kalemi de bana daha sert gelmişti. Samsung kaleminin yumuşaklığı da benim için daha tercih sebebi oldu.
Ne kadar fiyata aldınız 2. El? Ben de almayı düşünüyorum soru bankası pdf yükleyip kalemle çalışmak istiyorum iyi tablet almak istiyorum ama fiyatlar malum. 2. El alırsak acaba sakat çıkar mı gibi endişelerim var.

Ne kadar fiyata aldınız 2. el? Ben de almayı düşünüyorum soru bankası PDF yükleyip kalemle çalışmak istiyorum iyi tablet almak istiyorum ama fiyatlar malum. 2. el alırsak acaba sakat çıkar mı gibi endişelerim var.

4500'e almıştım hocam fakat klavyeli olarak bulmuştum. Benim aldığım şahıs aslında durumu iyi olan ve aldıktan sonra 2 ay kullanıp sıkılan birisiydi. Faturasını falan da göstermişti, herhangi bir çizik, sıyrık veya cihazda herhangi bir problem yoktu. Siz de eğer 2. elden temiz ve herhangi bir problem olmayan bir cihaz bulursanız öyle de alabilirsiniz hocam, eğer sıkıntısı varsa hiç tavsiye etmem. Ama 2. el güvenemiyorum diyorsanız da düzenli olarak tabletlerde indirimler oluyor Hepsiburada ve MediaMarkt gibi firmalarda, onu da bekleyebilirsiniz. Kız arkadaşım da öyle aldı tabletini.

4500'e almıştım hocam fakat klavyeli olarak bulmuştum. Benim aldığım şahıs aslında durumu iyi olan ve aldıktan sonra 2 ay kullanıp sıkılan birisiydi. Faturasını falan da göstermişti, herhangi bir çizik, sıyrık veya cihazda herhangi bir problem yoktu. Siz de eğer 2. elden temiz ve herhangi bir problem olmayan bir cihaz bulursanız öyle de alabilirsiniz hocam, eğer sıkıntısı varsa hiç tavsiye etmem. Ama 2. el güvenemiyorum diyorsanız da düzenli olarak tabletlerde indirimler oluyor Hepsiburada ve MediaMarkt gibi firmalarda, onu da bekleyebilirsiniz. Kız arkadaşım da öyle aldı tabletini.

Hocam kalemle not alırken ekrana kolunu dayayınca kolunu ekran okuyor mu?

Hocam kalemle not alırken ekrana kolunu dayayınca kolunu ekran okuyor mu?

Hayır hocam, eğer kalem ucunu ekrana doğru yazmak için yaklaştırdıysanız ekran kalemi hissediyor ve el hiçbir şekilde ekrana müdahale edemiyor. O konuda içiniz rahat olsun. Ayrıca yazı için elle yazı seçeneği de açılıp kapanabiliyor. Elinizi kalem olarak hissetmesin istiyorsanız onu kapatabiliyorsunuz, eliniz sadece kaydırma ve hareket amaçlı hissediyor.

Geri
Yukarı