Kalflarım gelişmiyor

Yer
Hawaii
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Radeon Rx 570
AMD Ryzen 5 2600
CORSAIR 8X2 16 GB Vengeance
Samsung 860 Evo 500GB
Meslek
Back End Developer
Arkadaşlar bisiklet futbol koşu aklınıza gelecek her şeyi yapıyorum kalf ile ilgili ama gelişmiyor. Ne yapmam gerek? Genetiğim yok diye düşünüyorum antrenmanlarımda da aksatmıyorum çalısıyorum bu arada.

Arkadaşlar bisiklet futbol koşu aklınıza gelecek her şeyi yapıyorum kalf ile ilgili ama gelişmiyor. Ne yapmam gerek? Genetiğim yok diye düşünüyorum antrenmanlarımda da aksatmıyorum çalısıyorum bu arada.

Kalfın neredeyse tamamı genetiğe dayanıyor bizde genetik mesela ilkokuldayken bile kalf çalışıyormuş gibi kalflarım vardı benim

Kalfın neredeyse tamamı genetiğe dayanıyor bizde genetik mesela ilkokuldayken bile kalf çalışıyormuş gibi kalflarım vardı benim.

Hocam yani gelişmez mi cidden çok can sıkıcı üst bacağım kalın kalfım ince çirkin bir görüntü özellikle dar pantolon giyerken.

Vücut geliştirme açısında çok şey bilmiyorum ama ağırlıklarla böyle küçük bir tabureye ayak ucuyla basıp yükselip alçalma yapabilirsin.

Yapıyorum hocam yapıyorum inanın her şeyi yapıyor deniyorum ama olmuyor farklı bir öneri olur diye foruma geldim.

Kalfların bağlanma şekliyle alakalı olabilir fakat bu seni demoralize etmemeli aksine daha iyi görüntü için daha istekli çalışmak lazım. Haftada 2 gün çalışabilirsin. Hatta çalıştıktan sonra varsa salonda elektrikli merdiven yoksa ya yokuş çıkabilir ya da evinin merdiveninden çık in çık in çık yapılabilir. Hatta abartıp üstüne ağırlık ekleyip(ağırlık yoksa en kötü eline 5 litrelik damacanalarla) çıkabilirsin ileriki zamanlarda.

Kalfların bağlanma şekliyle alakalı olabilir fakat bu seni demoralize etmemeli aksine daha iyi görüntü için daha istekli çalışmak lazım. Haftada 2 gün çalışabilirsin. Hatta çalıştıktan sonra varsa salonda elektrikli merdiven yoksa ya yokuş çıkabilir ya da evinin merdiveninden çık in çık in çık yapılabilir. Hatta abartıp üstüne ağırlık ekleyip(ağırlık yoksa en kötü eline 5 litrelik damacanalarla) çıkabilirsin ileriki zamanlarda.

Peki ne kadar sürer hocam kış geldiğinde toparlanır mı gerçekten şort pantolon giyemez oldum.

Ayağını hissetmeyecek kadar antrenmanını yap sonra dinlen ayağın kendine gelene kadar sonra tekrar bitene kadar yap böyle 5 6 set yap günde 2 3 aya kafan kadar kalfın olur :D

Geri
Yukarı