Kali için oyun önerisi

Alpete

Hectopat
Daha fazla  
RAM
8GB DDR3
SSD veya HDD modeli
128 GB SSD
Ekran kartı
HD GRAPHICS 3000
Anakart
LenovoG580-20150
İşlemci
i7 2630QM
Bilgisayarımda Kali Linux var. Hangi oyunları oynayabilirim?

Direksiyon setim ve gamepadim var, klavye oyunu istemiyorum açıkçası.

Bilgisayarımda Kali Linux var. Hangi oyunları oynayabilirim?

Direksiyon setim ve gamepadim var, klavye oyunu istemiyorum açıkçası.
Dual Boot yöntemini deneyin. Windows + Kali şeklinde kullanmanız mümkün. Kali'de oynadığınız oyunlardan verim alamazsınız ve bir sürü hata almanız muhtemel. Bir de oyun destekleme muhabbeti var her oyun linuxlarda çalışmıyor. Steamde linux destekliyor ibaresi bulunan oyunlar var. Wine gibi programlar da mevcut ama ne kadar verimli o konuda bi fikrim yok. Kali'yi çok sık kullanmıyorsanız, sanal makineye veya usb'ye kurmanızı tavsiye ederim. İlle de linuxta oyun oynayacağım derseniz SteamOS veya ProtonDB gibi Linux dağıtımları mevcut.

İyi forumlar.

Son düzenleme:
Dual boot yöntemini deneyin. Windows + Kali şeklinde kullanmanız mümkün. Kali'de oynadığınız oyunlardan verim alamazsınız ve bir sürü hata almanız muhtemel. Bir de oyun destekleme muhabbeti var her oyun Linux'larda çalışmıyor. Steam'de Linux destekliyor ibaresi bulunan oyunlar var. Wine gibi programlar da mevcut ama ne kadar verimli o konuda bir fikrim yok. Kali'yi çok sık kullanmıyorsanız, sanal makineye veya USB'ye kurmanızı tavsiye ederim. İlle de Linux'ta oyun oynayacağım derseniz SteamOS veya ProtonDB gibi Linux dağıtımları mevcut.

İyi sosyaller.

Şu ana kadar ETS 2 de 1 hata bile almadım, FPS Windows 7 ve 10'a göre arttı, 128 GB SSD var, nereye Dual boot yapacağım. Wine ile Photoshop kullanıyorum henüz kasmadı. Kali'yi çok sık kullanıyorum. Ben zaten Linux destekli oyun olarak ne var anlamında sormuştum. Değerli cevabın için teşekkürler. <3

Şu ana kadar ETS 2 de 1 hata bile almadım, FPS Windows 7 ve 10'a göre arttı, 128 GB SSD var, nereye Dual boot yapacağım. Wine ile Photoshop kullanıyorum henüz kasmadı. Kali'yi çok sık kullanıyorum. Ben zaten Linux destekli oyun olarak ne var anlamında sormuştum. Değerli cevabın için teşekkürler. <3

Kali Linux'ta oyun oynarken gerçekten verim alan bildiğim ilk kişi oldun. Bu konuda kendim dahil rahat bir şekilde oyun oynayan görmemiştim:D. DualBoot yerine gelince HDD takviyesi işinizi görür. Eğer istediğiniz oyunlar windows desteklemiyorsa. Takdir sizin.

Linux destekleyen oyunlar için Steam sayfası şuradaki linkte -> Steam Linux

İyi forumlar dilerim.

Oyun dağıtımı kurun, güzel bir kernel indirin sonra Kali'deki araçları indirin rahatça oyun oynayıp pentesting yapın (ben öyle yapıyorum) Mount and Blade Warband ve tüm Valve oyunlarını yüksek performansta oynarsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı