Kali Linux ile telefonuma sızmak suç mudur?

Ali Arhan İla

Centipat
Arkadaşlar VirtualBox ile kendi telefonuma sızmayı deneyeceğim. Acaba Samsung falan bana dava açar mı veya VirtualBox içindeki Kali Linux bilgilerimi dağıtabilir mi?

Arkadaşlar VirtualBox ile kendi telefonuma sızmayı deneyeceğim. Acaba Samsung falan bana dava açar mı veya VirtualBox içindeki Kali Linux bilgilerimi dağıtabilir mi?

Telefonun sahibi sensin. Bir şey olmaz ama olan şeylerden sen sorumlusun.
Bu dava vb ile uğraşmam anlamına mı geliyor yani telefon benim seçim benim gibi mi?
Başkasının telefonu ise davalık olabilirsin. Samsung açmaz sana dava.

Nasil sizmayi dusunuyorsun? Msfconsole uzerinden android icin exploit ayarlayip, actigin port uzerinden de olusturdugun apk dosyasini dinlemeye alabilirsin. Bu islemi kendi cihazinizda uygulayip ogrenebilirsiniz, kimseye bir zarariniz olmadigi icin sorun olmaz.

Telefonun sahibi sensin. Bir şey olmaz ama olan şeylerden sen sorumlusun.

Başkasının telefonu ise davalık olabilirsin. Samsung açmaz sana dava.

Yok merak ettiğim için kendi telefonumda deneyecektimde peki ya geri dönüşü var mıdır?
Nasıl sizmayi dusunuyorsun? Msfconsole uzerinden Android için exploit ayarlayip, actigin port uzerinden de olusturdugun APK dosyasini dinlemeye alabilirsin. Bu islemi kendi cihazinizda uygulayip ogrenebilirsiniz, kimseye bir zarariniz olmadigi için sorun olmaz.

Bunu deneyecektim.

Geri
Yukarı