Kali Linux kurulum hatası

blour

Centipat
Herkese merhaba. Aylardır bilgisayarıma Kali Linux kurmaya çalışıyorum, USB'ye Rufus ve ISO to USB ile ISO olarak yakıp kurmayı denedim ve mount detect data tarzı hata aldım. Sonra USB'ye DD olarak yakıp kurmayı denedim, yazılım seç ve kur (ISO kurma modunda böyle bir adım yok) adımında hatayla karşılaştım ve sonra bilgisayarı çaliştirdiğimda karşima dev bir komut satırı çıktı. Boot menüden graphical install yapacağim zaman:

1.jpg

yukarıdaki gibi bir hatayla karşılaşıyorum.

Boot menüde de:

2.jpg

2 adet cihazla karşılaştım (Debian isimli kısım bilgisayara kurulmuş olan komut satırı tarzı bölüm). Ne yapmam gerekiyor?USB'ye linux live ile ISO olarak yakıp graphical install yapsam sorun düzelir mi,bir problem çıkar mı?

Son düzenleme:
Acaba USB ye yazdırırken yanlış mı yazdırdınız
Olabilir ben rufus ile yazdırdım bu soruna çözüm ararken bazı forumlarda görmüştüm rufus ile yazdırmak hataya sebep olabiliyormuş.USB'ye linux live ya da win32diskImager ile ISO olarak yakıp graphical install yapsam sorun düzelir mi,bir problem çıkar mı?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı