Kali Linux siyah ekran sorunu

Ahmet_tr

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle günaydın Technopat ailesi. Ben 2. işletim sistemi Kali Linux kurdum ama Linux'u seçtikten sonra bir siyah ekran alıyorum.
Belki geçer diye bekledim ama sonuç yok. Bana bir yardım edebilir misiniz? Sürüm ise 2020.4.

3Ln9L9.png

Çözüm
@Ahmet_tr şu videolara bak birde istersen.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Kali Linux genellikle sanal makineye kurulur ve kullanılır senin amaçın hack işleri falan filan ise o iş yaş.
  • Elemantary OS.
  • Linux Mint.
  • Pisi Linux.
  • Pardus.
  • Manjaro.
Gibi dağıtımları kurman ve kullanman senin için daha iyi olur.

Artı -3 Eksi
Kali Linux genellikle sanal makineye kurulur ve kullanılır senin amaçın hack işleri falan falan ise o iş yaş.
  • Elemantary OS.
  • Linux Mint.
  • Pisi Linux.
  • Pardus.
  • Manjaro.
Gibi dağıtımları kurman ve kullanman senin için daha iyi olur.

Peki saydığınız bu işletim sistemleri hack işleminde kulanılırmı bir de ders alıyorum hoca Kali Linux kulanıyor bir sıkıntısı olur mu?

Sanal makine üzerinden kullanabilirsin.

Aslında ben önceden sanal makine kulanıyordum orada Wi-Fi sorunum vardı o yüzden 2.işletim sistemi geçtim belki Wi-Fi sorunum geçer diye de buseferde kaliyi kuramadım.
Sanal makine üzerinden kullanabilirsin.

Eğer siz kaliyi 2. işletim sistemi iyi bir şekilde kurmasını biliyorsanız bana yardım edebilir misinz?

Geri
Yukarı