Kalıcı kapatılan Instagram hesabı açılır mı?

Matrixxx7

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
İhracat departmanı
Yaklaşık 2 hafta önce kendi isteğimle Instagram hesabımı kalıcı olarak kapatmıştım. Nasıl açabilirim?

Bildiğim kadarıyla kalıcı kapatma isteğinde bulunduğunuz zaman 1 ay bekletiyor hesabı, 1 ay sonra siliyor. Sizin daha 2 hafta olmuş. Hesabınıza normal giriş yaparak kalıcı kapatılmasını engelleyebilirsiniz. 1 ay giriş yapmazsanız ve süre dolarsa hesabınız silinir.

Artı -1 Eksi
Destek ile iletişime geçersen açarlar. Tabii nedeni de önemli.

Ben açtırmıştım. Herkeste açılır mı bilmiyorum. Belli bir süre içinde ama. 40 gün sanırım.

Ama mesajlar falan hepsi silinmişti. Onun için açtıracaksan uğraşma.

Bildiğim kadarıyla kalıcı kapatma isteğinde bulunduğunuz zaman 1 ay bekletiyor hesabı, 1 ay sonra siliyor. Sizin daha 2 hafta olmuş. Hesabınıza normal giriş yaparak kalıcı kapatılmasını engelleyebilirsiniz. 1 ay giriş yapmazsanız ve süre dolarsa hesabınız silinir.
Evet kapatırken tam anlamıyla 1 ay sonrasını yazmıştı. Normal giriş yapıyorum fakat görünüşe göre hesabınızı silme talebinde bulunmuşsunuz diyip yardım sayfasına yönlendiriyor.

Ben açtırmıştım. Herkeste açılır mı bilmiyorum. Belli bir süre içinde ama. 40 gün sanırım.

Nedeni aktif olarak kullanmaya devam edeceğim.

Nasıl açtınız. Yardım'dan baktığımda silinen hesabı geri getirmeniz mümkün değildir yazıyor.

Evet kapatırken tam anlamıyla 1 ay sonrasını yazmıştı. Normal giriş yapıyorum fakat görünüşe göre hesabınızı silme talebinde bulunmuşsunuz diyip yardım sayfasına yönlendiriyor.

Nedeni aktif olarak kullanmaya devam edeceğim.

Nasıl açtınız. Yardım'dan baktığımda silinen hesabı geri getirmeniz mümkün değildir yazıyor.

Destek açın, 1 ayım dolmadı derseniz kabu edilebilir. Hakkınız var çünkü.

2 gün önce bana attıkları mailde yüzümün fotoğrafını ve boş bir kağıda gerekli bilgileri yazıp fotoğraf olarak çekip göndermemi istemişlerdi. Cevap olarak gelen mailde giriş yapmakta sorun yaşıyorsunuz gibisinden bir yazı gönderdiler. Az önce 2 defa ingilizce olarak yanlışlıkla yaklaşık 2 hafta önce kalıcı sildiğimi, aktif olarak kullanmaya devam etmek istediğim için açmalarını rica eden bir yazı gönderdim 2 defa. Bakalım ne olacak.
Destek açın, 1 ayım dolmadı derseniz kabu edilebilir. Hakkınız var çünkü.
Bana attıkları mailde yardım bölümüne bakabilirsiniz gibisinden bir maildi.

Yeni konular

Geri
Yukarı