Kalın 3.5 mm to ince 3.5 mm dönüştürücü önerisi

Ali Pınar

Kilopat
Makaleler
1
Başlık biraz saçma gelecek ancak böyle bir dönüştürücüye ihtiyacım var. Doogee S60 telefonum var, telefon kulaklıkları dışında hiçbir jak girişi oturmuyor. Su geçirmesin diye tıpa yapmışlar, o da kalın girişleri engelliyor. Elimde Drop Plus ve HS35 var, ikisi de kalın geliyor. Şöyle bir ürüne ihtiyacım var, bu da kalın gözüktüğü için alamıyorum. Kısaca, Samsung kulaklığın jak girişi inceliğinde 3.5 mm jak giriş uzatıcısına ihtiyacım var.

IMG_20210116_161800.jpg

IMG_20210116_162421.jpg

IMG_20210116_161858.jpg

@Yener K..

İlginç hocam, şuna bir bak istersen.
Hocam, bu çoklayıcı maalesef. Tek giriş olmasını istiyorum.

Anladım hocam. Bu kablo sanki olur gibi. Olmazsa kenarlarını traşlayıp deneyin. Bu işlemi yaparken yuvaya parça gitmemesi için kapatın.
Hocam, bu olur gibi geldi ancak çok uzun yahu. Kablo kirliliği istemiyorum, fiyat olarak da daha ucuzunu bulamaz mıyız? Kulaklığı zaten Çin'den ucuza getirdim, 50 TL para ödersem kâr etmemin anlamı kalmayacak :)

Bakarım hocam. Bulursam eklerim.

Bence de telefonun orasını genişletmeye çalışın, en mantıklısı bu.
Hocam, genisletirsem su gecirmezligi gider. Telefonu alma amacım yok oluyor. Mümkünse hiçbir cihaza zarar vermeden bu işi halledebilirsem iyi olacak. yener99 hocamin attığınin daha kisasi gibi bir ürün arıyorum.

Hocam, genisletirsem su gecirmezligi gider. Telefonu alma amacım yok oluyor. Mümkünse hiçbir cihaza zarar vermeden bu işi halledebilirsem iyi olacak. yener99 hocamin attığınin daha kisasi gibi bir ürün arıyorum.

Hmm telefonun özelliğinin bu olduğunu bilmiyordum, haklısınız yapmayın öyleyse.
Bu arada arkadaşların attığı Ugreen markası Aliexpress'te bolca var, boyut seçenekleri de çok, bir bakın derim. Kısa şekilde bulabilirsiniz belki.

Hmm telefonun özelliğinin bu olduğunu bilmiyordum, haklısınız yapmayın öyleyse.
Bu arada arkadaşların attığı Ugreen markası Aliexpress'te bolca var, boyut seçenekleri de çok, bir bakın derim. Kısa şekilde bulabilirsiniz belki.
Var ancak kargo ile birlikte 50 TL gibi bir fiyata geliyor. Bir de şimdi fark ettim, 3 çizgi olmadığı için mikrofon da çalışmayacak. İstediğim kriterleri bulmam çok zor, vazgeçebilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı