Kalite düşürmeden fotoğraf video yedekleme

Daha fazla  
Önerebileceğiniz bir servis var mı? Google Drive düşündüm ama kalite düşürüyor diyorlar. Düğün ve nişan fotoğraflarım HDD'de ama güvenemediğim için bir buluta yedeklemek istiyorum. Güvenememe sebebim de HDD'yi HDD kutusuyla kullanıyorum bir düşse mazallah büyük kayıplara yol açabilir.

Önerebileceğiniz bir servis var mı? Google Drive düşündüm ama kalite düşürüyor diyorlar. Düğün ve nişan fotoğraflarım HDD'de ama güvenemediğim için bir buluta yedeklemek istiyorum. Güvenememe sebebim de HDD'yi HDD kutusuyla kullanıyorum bir düşse mazallah büyük kayıplara yol açabilir.
Whatsapp olabilir telegram olabilir discord da olabilir ama discord nitro isteyebilir. Ben şahsen kendim grup kurup eklediğim kişiyi atıp oraya atıyorum.

Veya dediğin gibi Google drive da olabilir ama aklıma ilk gelenler bunlar oldu.

Kaliteyi düşürüyor diye çok fazla post okudum açıkçası Drive için

Eğer orjinal boyut derseniz kalite düşürmez. Ama kotamdan yemesin derseniz 12 mp'lik fotoğrafa reduction yapar öyle saklar.

Benim için çok önemli değil fotoğrafların 32 ya da 64 MP çözünürlüğünde olması. 12 de 16 da yeterli. Önemli olan arşivin sağlam olması.

Canınız sıkıldığında, başka servise geçmek ya da google ile tüm alakanızı kesmek istediğinizde

takeout.google.com

Geri
Yukarı