Kaliteli CAT6 kablo onerisi

Ustte daha ucuzunu attim, bir farki var midir?

CAT6a kullanıyor ve bu kablo daha ince yapısı ve esnek olduğundan kullanımı rahat olabilir senin için.
Yalnız fiyatı biraz tuzlanmış şu sıralar kısa süre önce daha uygundu, ben kendim 10M olanını bekliyorum. Amazon'dan alınca iadesi kolay oluyor ve Prime seçeneği ile 1-2 güne elinize ulaşıyor.

Son düzenleme:
CAT6a kullanıyor ve bu kablo daha ince yapısı ve esnek olduğundan kullanımı rahat olabilir senin için.
Yalnız fiyatı biraz tuzlanmış şu sıralar kısa süre önce daha uygundu, ben kendim 10M olanını bekliyorum. Amazon'dan alınca iadesi kolay oluyor ve Prime seçeneği ile 1-2 güne elinize ulaşıyor.
CAT6A'nin CAT6'dan farki nedir? Ayrica ince ve esnek ama saglam midir digeri gibi?

CAT6A'nin CAT6'dan farki nedir? Ayrica ince ve esnek ama saglam midir digeri gibi?

500MHz CAT6a
250MHz CAT6 ama bunlar arasında 5M kullanıcağın için pek fark olacağını düşünmüyorum, sağlamlığını kendim test etmediğim için bir şey diyemiyorum ama sorun olmaz yani kalın olupta en üst katmanın kırıldığını gördüğüm yani yarıldığını gördüğüm kablolar var malzeme kalitesinin iyi olduğunu düşünüyorum bu marka ve modelin.

Geri
Yukarı