Kaliteli kulaklık önerisi

Rampage Drop Plus modelinde karar kılmıştım fakat logo basılmış ürün ve birçok şikayet okudum. Bana beni üzmeyecek, ses kasabileceğim güzel bir Gaming kulaklık önerebilir misiniz? Kaliteli markaların iyi ürünleri de 600 700 TL'den başlıyor. Çok kararsızım lütfen öneride bulunur musunuz?
Bütçem 500 TL civarı.

O bütçe aralığında kaliteli bir 7.1 kulaklık bulman çok zor. Eğer rengi senin için problem olmayacaksa;

Daha uygun fiyatlı bir şey bakacaksanız eğer HS35 kırmızı modeli İtopya üstünde 24 saatliğine indirime girmiş.

Corsair dışında Logitech G332 önerebilirim.

O bütçe aralığında kaliteli bir 7.1 kulaklık bulman çok zor. Eğer rengi senin için problem olmayacaksa;

Daha uygun fiyatlı bir şey bakacaksanız eğer HS35 kırmızı modeli İtopya üstünde 24 saatliğine indirime girmiş.

İstediğim şey 7.1 değil. Sağlam elle tutulur bir kulaklık. Bana ses kastırıp, keyifli müzik dinletebilsin yeterli.
Anker marka olan kulaklığın Hepsiburada puanı 183 yorumla 4.6 düşük diyemeyiz bence. Diğerinin puanını göremedim o yüzden direkt Anker üzerinden konuştum. Kulaklık olarak bütçenizi 50TL aşabilirseniz şu kulaklığı öneririm.
Bu kulaklık hakkında çok fazla negatif çok fazla pozitif yorum var. En kararsız bırakan kulaklık bu herhalde beni.

%44 indirimdeymiş. Kullanan öneren var mı yorumunuz nedir?

İstediğim şey 7.1 değil. Sağlam elle tutulur bir kulaklık. Bana ses kastırıp, keyifli müzik dinletebilsin yeterli.

Bu kulaklık hakkında çok fazla negatif çok fazla pozitif yorum var. En kararsız bırakan kulaklık bu herhalde beni.

%44 indirimdeymiş. Kullanan öneren var mı yorumunuz nedir?

Önerdiklerime bir göz at derim dostum. Pişman olmazsın kuzenim yakın zamanda tavsiyem üzerine HS35 aldı ve gerçekten memnun. Yeşil renk senin içi problem teşkil etmeyecekse HS50'yi kaçırma derim.

Teşekkür ederim fakat puanı sitede bile düşük. Ben mi dar görüşlüyüm acaba :D.

Hocam sitedeki puanlar genelde mağazaya veriliyor ürüne değil. Yani ürünün fiyatı yükseldiyse veya satıcı ürünü bozuk bir şekilde gönderdiyse puanları düşük veriyorlar. Kısacası o puanlar ürüne değil satıcıya veriliyor.

G332 MediaMarkt'ta daha ucuz.

Corsair HS35 kullanıyorum ve önermiyorum. Ayrıca daha güzel alternatifleri de var.

Yeni konular

Geri
Yukarı