Kaliteli oyun önerisi

Ella Freya

Megapat
Sosyal Tayfı
Makaleler
14
Arkadaşlar sistemim güzel her türlü oyun kaldırır. Para sıkıntısı yok Steam içi her türlü kaliteli oyun önerinizi bekliyorum. Kaliteli derken halk tarafından onaylanmış kalifiye yapımlar. Witcher 3'de oynarım, ATS'de. Kategori sınıflandırması yok.
Odyssey ilk bir saatinden anında soğudum. Optimizasyon sorunu gözümü yorarken, hikayesi sarmadı.

Detroit: Become Human, @tirabzonun_kaymagi ve @INonOmpiontentI hocama da sorabilirsiniz kendisi mükemmel oyundur. Kesinlikle satın alınmalı, hikayesi muhteşem. Grafik desen film gibi. Müzikler falan tek kelime ile müthiş. Kessiiiinnnllliiiikkle almalısın.

Detroit: Become Human, @BerkeP ve @IP adresi kullanan heykır hocama da sorabilirsiniz kendisi mükemmel oyundur. Kesinlikle satın alınmalı, hikayesi muhteşem. Grafik desen film gibi.

Çok iyi oyun. 1.5 günde bitirmiştim bilgisayarın başından kalkamıyordum. Ama bir hata yapıp insanların tarafını tuttum oyun 12 saatte bitti. Normalde 16 saate uzatırsınız oyunu.

Çok iyi oyun. 1.5 günde bitirmiştim bilgisayarın başından kalkamıyordum. Ama bir hata yapıp insanların tarafını tuttum oyun 12 saatte bitti. Normalde 16 saate uzatırsınız oyunu.

Sonunda ne oldu oyunun hocam? 99+ tane sonu var diyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı