Kaliteli PowerBank Önerisi

turnmiles

Hectopat
Daha fazla  
Kullandığım cihaz LG V20, alacağım güç bankasının bataryama zarar vermesini istemiyorum, zor bela günü bitiriyorum. Cihazımın bataryasıyla daha da kötü olmasını istemem. Yoğun bir kullanıcıyım ancak mesai günlerinden çok şehir dışı gezilerimde ihtiyaç duyuyorum ayrı bir güç kaynağına. Tahmini olarak ayda 4-5 kere kullanacağım.
Benim bu konuda pek bilgim yok. Bildiğim tek marka Anker. Fiyat sıkıntım yok kaliteli ve uzun ömürlü olsun yeter. Bildiğim cihaz çıkış amperinin sabit olması iyi bir şey, cihaza zarar vermemesi açısından bir de içinde kullandığı pilin kalitesi de ömrünü uzatıyor. Hızlı şarj 3.0 desteği olması bir şartım telefonumda bunu kullanıyorum. Cevaplarken bunlara dikkat ederseniz çok sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim hepinize.

Xiamoi kullanmadım ama kaliteli olduğunu duydum. Alabilirsiniz.
Peki teşekkür ederim incelemelerini araştıracağım çıkış amperinin dalgalanmasını merak ediyorum çünkü nerdeyse Anker'le aynı fiyat bu da.
Bu arada birşey daha soracağım sonuçta bu güç bankaları da bataryadan oluşuyor, ne kadar sıklıkla boşaltıp doldurmalıyım? Bununla telefonu şarj etmemle kendi adaptörüyle şarj etmem arasında fark yaşar mıyım?

Biraz araştırdım;
Anlayamadığım Xiaomi 20000 mAh v2 ile v2c arasındaki fark nedir?
2c daha sonra çıkmış bir cihaz gibi ancak fiyatı daha uygun farkını biliyor musunuz?

Xiaomi nin 20.000 lik powerbank i gayet kaliteli ve guzel. Tek sorunu biraz agir(340 kusur gram olmasi lazim). Kapasitesine gore normal olarak da dusunebiliriz.

Xiaomi ülkemizde henüz yaygın bir marka değil fakat gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Ben yine de işimi sağlama almak istiyorum dersen Samsung'un PowerBank modellerine bakabilirsin.

Bu powerbank'i ben almayı düşünüyorum almadığım için tavsiyede bulunamam ama bir incele derim.
1519591807819.png

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı