Kaliteli termal macun önerisi

Aynı cihazı kullanıyorum. Diğer macunlarda pump out durumu yaşanıyor. Honeywell PTM 7950 model macunu Çin'den getirtin. Lenovo Legion'ların stok macunu olur kendileri ve pump out durumu yaşanmıyor.

Aynı cihazı kullanıyorum. Diğer macunlarda pump out durumu yaşanıyor. Honeywell PTM 7950 model macunu Çin'den getirtin. Lenovo Legion'ların stok macunu olur kendileri ve pump out durumu yaşanmıyor.

Dost yazdıklarının bazılarını anlamayan var. Türkçe yazın da herkes faydalansın.😆😆😆

Bu arada kriptoya fazla bulaşma.😆

Dost yazdıklarının bazılarını anlamayan var. Türkçe yazın da herkes faydalansın.😆😆😆

Pump out macunun sürülme işleminden sonra blok baskısı ve ısısına bağlı olarak macunun sürüldüğü yerden akması olayıdır. Yani kullanıldıkça ki bu süre yaklaşık 2 hafta civarında, temas eden macun azaldığından sıcaklıklar yüksek seviyelere geri çıkıyor. Bunu engellemenin yolu form değişimli veya çok yüksek yoğunluklu macun kullanmak. Honeywell'in bu macunu Lenovo Legion serisinde kullanılıyor, Legion'ların soğutma konusunda bu kadar ünlenmesinin altında yatan sebeplerden biri bu macundur.

O macun şu anda aliexpresste var , trde yok diye biliyorum o yüzden uğraşasım yok pek açıkçası

Sıvı metal o laptop için uygun değil. Stok olarak sıvı metal gelmesi lazım uyumlu olması için.
Kullananlar var hocam aynı modelde.

Pump out macunun sürülme işleminden sonra blok baskısı ve ısısına bağlı olarak macunun sürüldüğü yerden akması olayıdır. Yani kullanıldıkça ki bu süre yaklaşık 2 hafta civarında, temas eden macun azaldığından sıcaklıklar yüksek seviyelere geri çıkıyor. Bunu engellemenin yolu form değişimli veya çok yüksek yoğunluklu macun kullanmak. Honeywell'in bu macunu Lenovo Legion serisinde kullanılıyor, Legion'ların soğutma konusunda bu kadar ünlenmesinin altında yatan sebeplerden biri bu macundur.
Araştıracağım. Peki bu macundan iyi macun yok mudur piyasada?

ben de thermal grizzly macunları arasında gidip geliyorum. coolermaster master gel pro gibi modeller de var onlar hakkında da fena yorumlar yok onlara da bakıyorum
Laptop kullanımı için Thermal Grizzly modelleri arasından Hydronaut önerilir. Viskozitesi yüksek olduğundan pump-out yaşanmaz.

O macun şu anda AliExpress'te var, TR'de yok diye biliyorum o yüzden uğraşasım yok pek açıkçası.

Kullananlar var hocam aynı modelde.

Diğer macunları kullandım ve 2 hafta sonra termaller gene yükseldi. Alın 20 gün sonra geliyor. Uğraştığınız tek şey kapıda verdiğiniz vergi. Oda zaten para veriyosunuz sadece uğraşılacak bir şey yok. Total'de 3 defa aldım ben. Tek yapılması gereken beklemek.

Ben de Thermal Grizzly macunları arasında gidip geliyorum. Cooler Master Master gel Pro gibi modeller de var onlar hakkında da fena yorumlar yok onlara da bakıyorum.

Kanka bir macun alacaksan internetten testlerine bak illa 2 sinin karşılaştırması vardır he bunlara bakmadan önce mk değerlerine bak atıyorum salıyorum şaun biri10mk biri 5mk ise 10mk olan iletkenlik seviyesi daha fazla 5mklık modele göre daha iyi sonuç alırsın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Diğer macunları kullandım ve 2 hafta sonra termaller gene yükseldi. Alın 20 gün sonra geliyor. Uğraştığınız tek şey kapıda verdiğiniz vergi. Oda zaten para veriyosunuz sadece uğraşılacak bir şey yok. Total'de 3 defa aldım ben. Tek yapılması gereken beklemek.

Hocam hangi siteden aldınız link paylaşır mısınız?

Araştıracağım. Peki bu macundan iyi macun yok mudur piyasada?

Laptop kullanımı için Thermal Grizzly modelleri arasından hydronaut önerilir. Viskozitesi yüksek olduğundan pump-out yaşanmaz.

Hydronaut genelde sıvı soğutmalı sistemlerde kullanılıyor gibisinden bir yorum görmüştüm ama detayı nedir bilemiyorum hocam. Sonuçta macunun sürüleceği yüzey belli neden böyle bir ayrım var bilemiyorum ama dediğniz olayı araştıracağım. Pumpout olayı dediğiniz gibiyse hydronaut alınır. Ben Kryonaut Extreme düşünüyordum işin aslı.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı