Kaliteli ve kalitesiz termal macun farkları

Muhammet 64

Hectopat
Yer
Denizli/Türkiye
Dell Inspiron 5558 i5 5200U işlemcili laptopum var ve boşta 40 derece video falan izlerken 45-50 arası oyunda 80-85 arası. Temizliğini yaptım ama termal macununu bilgisayarcıya değiştirttim. Sanıyorum ki şu Çin Mali macunlardan sürdü. Kaliteli bir macunla kaç derece fark eder?

Son düzenleyen: Moderatör:
Değişir, kullandığın macunu bilmiyoruz. Ama dandik bir macun kullanıldığından eminsen minimum 4 5 maximum 10 15 dereceye kadar fark ettiğine şahit oldum youtube da bununla alakalı videolar da var.

Dell Inspiron 5558 i5 5200U işlemcili laptopum var ve boşta 40 derece video falan izlerken 45-50 arası oyunda 80-85 arası. Temizliğini yaptım ama termal macununu bilgisayarcıya değiştirttim. Sanıyorum ki şu Çin Mali macunlardan sürdü. Kaliteli bir macunla kaç derece fark eder?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Sorunun detayli cevabini burada bulabilirsin. Kalitesine göre fark değişir

20-40 lira arası en iyi termal macun hangisidir gramı fark etmez 2 kullanımlık yetse yeter bana.

Temizlik yapmadan önce 95 100E kadar çıkıyordu boşta fanlar %70 falan çalışıyordu.

Yeni konular

Geri
Yukarı