Kaliteyi ve hesaplı fiyatı bir arada sunabilen kulak içi tws kulaklıklar

canberks

Kilopat
Daha önce de birçok kez kulaklıklar ile ilgili sorularım oldu. Artık yakında alacağım.
En başta anc özelliği gibi özellikleri nedeniyle ve iPhone kullanıcısı olduğum için daha uyumlu olacağından AirPods Pro alayım demiştim. Ama bir arkadaştan deneme şansım oldu. Slikonlu modeller ile zaten daha Bluetooth kulaklıklar pek yokken kablolu kulaklık kullandığım zamanlarda da slikonlu modelleri tercih etmemeye çalışırdım. Daha sonra AirPods 2.nesile yöneliyim dedim. Ses kalitesi eleştirilen bir model olsa da. Ama 850 TL'den 2.5 yıl önce çıkmış ve neredeyse yenisi çıkma ihtimali olan bir kulaklığa da 1250 TL vermekte istemedim açıkçası.

O nedenle sonradan çok yüksek fiyatlar vermeden de iyi bir model alınabilir mi diye düşündüm ve önerilerinizi sormak istedim. iPhone kullanıp Apple ürünleri dışında kulaklık kullanan arkadaşlarda denk gelir inşallah.

Aşağıda ki özelliklerde bulmaya çalışıyorum.

Telefon görüşmesinde ses çok kötü olmasın.

Kulaklıkları çıkarınca müziğin otomatik olarak durma özelliği olsun (bazı modellerde olmayabiliyormuş. TaoTronics markasına iyi denmesine rağmen bu nedenle elemiştim.)

İki kulaklık ayrı ayrı çalışabilsin. Mümkünse slikonsuz olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı