Kalori açığı veriyorum, spor yapıyorum ama kilo veremiyorum

whoisfirat

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhaba gençler, benim bir sorunum var.

1 sene önce 95 kiloydum, yürüyüş yaparak (günde 600-700 kalori yakıyordum.). Yulaf yiyerek 1 ayda ödem attım. 85 kiloya kadar düştüm. Daha sonra devam ederek 75 kiloya kadar düşmüştüm. Daha sonra askere gittim. Askerden 68 kiloya düştüm.

Ustayı orduevinde yaptığımdan tekrardan 85 kiloya kadar kilo aldım.

Ya askerden geldim 3 ay önce, 3 aydır kargo şirketinde kuryeyim. Günlük yine 600-700 kalori yakıyorum. Üstelik bir de akşamları Fitness'a gidiyorum. Yememe dikkat ediyorum. Program indirdim. Takip ediyorum. Ama ilk ay 2 kilo verdim. 83'e düştüm, şu an hala 83'üm.

Hiçbir türlü kilo veremiyorum. Takıldım kaldım. Simit bölgem aşırı yağlı eritemiyorum.

Bir ara kilo verirken kilit noktası diye bir şey duymuştum. Elma sirkesi falan içerek o kilidi kırmıştım. Rahat rahat yine kilo vermeye başlamıştım. Öyle bir olay mı var acaba? Bir şeyler mi içmem gerekiyor yine?

(Elma sirkesi içerek 1 ayda mide ülserine sahip olmuştum. Tavsiye etmiyorum. :D)

Son düzenleyen: Moderatör:
Kalori açığı bırakarak kilo vermemen imkansız. Bir şeyleri yanlış hesaplamışsın. Yardımcı olması amacı ile bu rehberime bakabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı