Kambur nasıl geçer?

OnePC

Hectopat
Makaleler
5
Yer
Türkiye
Merhaba arkadaşlar. 15 yaşındayım ve yaklaşık 1 yıldır kamburum. Çok olmasa da dik duramıyorum. Dik durmak için çalışıyorum bu sefer de zorlanıyorum. Doktora gitmeye karar verdim. Annemi de ikna etmeye çalışıyorum. O da bana "sen kendin böyle yapıyorsun, istersen daha dik durabilirsin." diyor. Onu doktora ikna etmeye çalışıyorum. Peki nasıl dik durabilirim acaba?

Merhaba arkadaşlar. 15 yaşındayım ve yaklaşık 1 yıldır kamburum. Çok olmasa da dik duramıyorum. Dik durmak için çalışıyorum bu sefer de zorlanıyorum. Doktora gitmeye karar verdim. Annemi de ikna etmeye çalışıyorum. O da bana "sen kendin böyle yapıyorsun, istersen daha dik durabilirsin." diyor. Onu doktora ikna etmeye çalışıyorum. Peki nasıl dik durabilirim acaba?
Benim ailemde öyle diyordu gittik doktora skolyoz çıktım çok olmasada doktor fizik tedaviye yönlendirdi egzersiz kağıdı verdiler onu yapıyorum.

Hocam kambur korseleri oluyor onları bir araştırın.

Yanlış bilmiyorsam; yastıksız dümdüz uzanıp uyumak, barfiks çekmek gibi şeyler kamburu düzeltebiliyormuş. Benim dayımın oğlu fitness'a gitti kamburu baya geçti.

Çok iyi olur hocam fotoğrafı atarsanız.

Hocam dik durmak da zorlanıyorum ama. Hangi egzersizleri yapıyorsunuz acaba ?
Hepsini 10 saniye ve 10 kere tekrarlayarak yapıyorsunuz.

Dosya Ekleri

• IMG_20220514_100444.jpg
    IMG_20220514_100444.jpg
    271,3 KB · Görüntüleme: 151

Geri
Yukarı