Çözüldü Kamera ile çeviri yapan program

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

madlyn

Picopat
Merhaba arkadaşlar, eskiden bir uygulama kullanıyordum, çektiğin fotoğrafı tercüme ediyordu ya da yüklediğin fotoğrafı. Android uygulaması mı Windows uygulaması mı emin değilim. Dediğim uygulamayı bilen var mı?

Davas

Kilopat
Makaleler
16
Yer
İstanbul
Google Lens.

Wasee

Picopat
Merhaba arkadaşlar, eskiden bir uygulama kullanıyordum, çektiğin fotoğrafı tercüme ediyordu ya da yüklediğin fotoğrafı. Android uygulaması mı Windows uygulaması mı emin değilim. Dediğim uygulamayı bilen var mı?
Google Lens kullan.

Lord Raiden

Decipat
Makaleler
1
Yer
Slytherin

Mehmet Yay

Centipat
Makaleler
1
Yer
Liberty City
Google Lens. Sadece çeviri değil fotoğraf araması gibi bir sürü fonksiyonu var.

KS
madlyn

madlyn

Picopat
Google Lens'i denemek hiç aklıma gelmedi. Deniyorum hemen.

Abdullah BİLEN

Hectopat
İngilizce-türkçe arasında çeviri yapacaksan Yandex'ten şaşma. Rusça-türkçe için de Yandex kullanın.

Çevirilen metri ters çeviri yaparak kontrol edin. (yani verdiği tr-en çeviri yaptın sonra verdiği İngilizce metni türkçeye tekrar çevirio doğruluğunu kontrol et)

Ayrıca görsek aramalar içinde Yandex.Görsel: İnternette görsel arama, görsele göre arama kullanmanızı öneririm. Google'da görsel arama yapıyorum saçma sapan sonuçlar veriyor ama Yandex'te kişileri bile aratabiliyorsunuz. Çok doğru sonuç veriyor. (aratılan kişi sıradan bir Rus veya farklı milletlerden önemli bir kişiyse geçerli bu. Afrika'lı bir sıradan insan için doğru sonucu vermez ama her açıdan daha iyi)

Yeni konular

Yukarı