Kamera ışığı oyun oynarken yandı

siyahgame38

Femtopat
Yer
Kayseri
Merhabalar ben birkaç saat önce oyun hile indirmeye çalıştım ama olmadı ve oyunu oynarken fark ettim ki kamera ışığım yanıyor. Aygıt yöneticisinden hemen webcami kapattım ve ışık söndü. Biri beni izlemiş olabilir mi? Kamerayı geri açsam sorun olur mu? Teşekkür ederim.

ProtonV

Decapat

emrexterial

Hectopat
Yer
On the PC
Merhabalar ben birkaç saat önce oyun hile indirmeye çalıştım ama olmadı ve oyunu oynarken fark ettim ki kamera ışığım yanıyor. Aygıt yöneticisinden hemen webcami kapattım ve ışık söndü. Biri beni izlemiş olabilir mi? Kamerayı geri açsam sorun olur mu? Teşekkür ederim.
Kamerayı bantla.

KS
siyahgame38

siyahgame38

Femtopat
Yer
Kayseri
Peki, format atsam virüs gider mi?

Son düzenleyen: Moderatör:

MESs¹¹

Hectopat
Yer
Upside Down
Son düzenleyen: Moderatör:

phoenixbahadir

Picopat
Yer
Dünya
Merhabalar ben birkaç saat önce oyun hile indirmeye çalıştım ama olmadı ve oyunu oynarken fark ettim ki kamera ışığım yanıyor. Aygıt yöneticisinden hemen Webcam'i kapattım ve ışık söndü. Biri beni izlemiş olabilir mi? Kamerayı geri açsam sorun olur mu? Teşekkür ederim.

Çok kötü olay yahu : ( Virüs olabilir. Değilse kamerayı ya çöpe at ya da bantla
Merhabalar ben birkaç saat önce oyun hile indirmeye çalıştım ama olmadı ve oyunu oynarken fark ettim ki kamera ışığım yanıyor. Aygıt yöneticisinden hemen Webcam'i kapattım ve ışık söndü. Biri beni izlemiş olabilir mi? Kamerayı geri açsam sorun olur mu? Teşekkür ederim.

Tamam o ayrı bir problem, ben bu süre içerisinde izlenmesin diye kamerasını bantlamasını söyledim.

Bir de bir sorum olacak diyelim bu arkadaş izleniyor, kim neden ne için izler?

Yeni konular

Yukarı