Kamera odaklı 2500-3500 TL telefon önerisi

Bütçe
2500-3000

Hakan20

Decapat
Arkadaşlar kamera en önemli kriter. Onun dışında oyun PUBG falan asla oynanmayacak maksimum Subway Surfers oynayacak. Annem için alınacak uzun ömürlü olmasını istiyorum, yani yeni model (2021) olursa iyi olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
A52 kamera olarak çok iyi bir cihaz, beklentilerini karşılar. 3800-900 TL arası nette onu almak daha mantıklı bütçe artırıp. Diğer türlü bu fiyattaki diğer telefonlar A52 kadar kesinlikle kamera konusunda tatmin etmez. Bütçeyi artıramazsan önerim Realme 7.

Redmi Note 9 Pro var annemde kamerası gayet güzel. Aslında Redmi Note 10 Pro çıktı ve Note 9 Pro'dan çok daha iyi. Şu an fiyatı yüksek ama biraz bekleyip (3-4 ay daha) indirimleri takip edebilirseniz 3500'e bulabilirsiniz gibi geliyor bana. Burdan fiyatları takip edebilirsiniz.

A52 kamera olarak çok iyi bir cihaz, beklentilerini karşılar. 3800-900 TL arası nette onu almak daha mantıklı bütçe artırıp. Diğer türlü bu fiyattaki diğer telefonlar A52 kadar kesinlikle kamera konusunda tatmin etmez. Bütçeyi artıramazsan önerim Realme 7.

A52 4300 TL?

Redmi Note 9 Pro var annemde kamerası gayet güzel. Aslında Redmi Note 10 Pro çıktı ve Note 9 Pro'dan çok daha iyi. Şu an fiyatı yüksek ama biraz bekleyip (3-4 ay daha) indirimleri takip edebilirseniz 3500'e bulabilirsiniz gibi geliyor bana. Burdan fiyatları takip edebilirsiniz.

Ayın 21-22'sinde Amazon Prime indirimleri var. O indirmlerde düşer mi sizce 3500 altına?

A52 çok pahalı, Realme 7 ise parasını haketmiyor bence.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı