Kamerası ve bataryası iyi telefon önerisi

Bütçe
10000

Addvar

Kilopat
Makaleler
4
Arkadaşlar fotoğraf çekimi konusunda gerçekten bir fotoğraf makinesi kadar olmasa da çok güzel fotoğraf çeken, bataryası da gündelik bir kullanıcı için uzun ömürlü olan bir telefon arıyorum. Mümkünse 4 GB üstü RAM'e sahip olursa çok daha güzel olur.

iPhone 13 siparişi verdim bugün indirimde yakaladım 15699 ‘ a. RAM'e takılıyorsan indirimde 20599'a 6 GB Pro modeli. Güle güle kullan simdiden.

Çok yüksek fiyatlar maalesef. Bütçeyi 6 bin aşıyor.

Çok fazla kamera kıyaslaması videoları izledim inan kamera konusunda iPhone ‘un üstüne tanımam. Stabilite olarak da uzun yıllar kullanım imkanı sunuyor şu anki 6s'imden biliyorum. Bazen bazı şeyler için bütçeyi aşmak gerekiyor seni pişman etmeyecek şeyler özellikle. Ama bana kalırsa Pro modelini alma neden dersen Apple ekosistemi Android gibi RAM kullanımına sahip değil. iPhone 6S ‘te 2 GB RAM var ve telefon ne açarsam açayım ne kadar zorlarsam zorlayayım bunun maximum 1.5 GB'ını kullanıyor. 4 GB sana hayli hayli yeter.

Arkadaşlar fotoğraf çekimi konusunda gerçekten bir fotoğraf makinesi kadar olmasa da çok güzel fotoğraf çeken, bataryası da gündelik bir kullanıcı için uzun ömürlü olan bir telefon arıyorum. Mümkünse 4 GB üstü RAM'e sahip olursa çok daha güzel olur.
Oppo Reno serisine bakabilirsin kamera konusunda iyi cihazlar

Yeni konular

Geri
Yukarı