Kamerasız Tuşlu Telefon Tavsiyesi

yanoserg

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar, yakın zaman sonra askere gideceğim. Kamerasız ve tuşlu bir telefon arıyorum ancak şu an piyasada bulunan Nokia ve Samsung markalı çoğu cihaza baktığımda ithalatçı garantili ve yorumlarda IMEI klonlama/kayıt dışı olma sorunlarından dolayı telefonların şebekeye bağlanmama sorunlarını vs. yaşandığını görüyorum. Fiyat anlamında sıkıntım yok, ucuz olmasa da olur ama orada beni yarı yolda bırakmayacak ve içeri sokabileceğim özelliklerde bir telefon arıyorum. Daha önce gidenlerden ya da bildiği model olanlardan tavsiye bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kanka acemide sıkıntı olabilıyor ustada sıkıntı yok bılgın olsun dokunmatik bile kullanabilirsin.

Bu telefon işini askerde hala anlamadım. Staj yaptığım şirkette arkadaş gitti bedelliye, yanında iPhone 6S götürdü. Sadece kendi hattını kullandırmamışlar.

Bu telefon işini askerde hala anlamadım. Staj yaptığım şirkette arkadaş gitti bedelliye, yanında iPhone 6S götürdü. Sadece kendi hattını kullandırmamışlar.
Bedellide uygulama belki farklıdır, müsamaha göstermiş olabilirler ama ben normal gideceğim, özellikle acemide kesinlikle akıllı telefon alacaklarını sanmıyorum.

Geri
Yukarı