[Kampanya Bitti] ROG STRIX B550-E Geri Ödeme ile 1.653 TL

Yazdığından bir şey anlamadım aldığın tarihi yazmana gerek yok zaten faturada yazıyor 🤣🤣
Senin için tercüme edeyim. 😂 Asus Rog Strıx B550-F anakart aldım 13.08.2021'de. Linkteki kampanyada geride ödemeye başvurdum. Ama görüyorum ki durum kısmında değişen hiçbir şey yok, beklemede gözüküyor. (Present perfect continious tence kullandım havalı olsun🤣 ) Neden, bunun sebebini öğrenmek istiyorum. Teşekkürler.☺️
@NeverGive Up İade onayladılar ama bu seferde bankada sorun çıkmış arkadaş, bak şöyle yazmışlar:" we tried to transfer the Cashback amount, but the process was not successful.

Please send us your bank account information from another bank (IBAN + BIC) and name so that we can remit the transfer again. Please make sure that the given name in your claim corresponds to the bank account owner.

Please note that the payment will be done by the agency ninepoint consulting GmbH.

İyide arkadaş, başka kart olarak İş bankasının Atm kartı var. Sorun bankadan mıdır nedir anlamadım ki.😟 Senin dediğin durum oluyor sanırım, bunlar TL ödüyor, banka bunu kabul etmiyor sanırım. Ne yapmak lazım, sendeki durum nedir?
?
@NeverGive Up
Sorun nedir diye yazdığımda, böyle bir dönüş yaptılar :" in our experience, TRY currency transfers to this bank are not executed or reversed. Therefore, please send us alternative account details (IBAN+BIC) + another name if necessary, so that we can transfer the money to you. )

Sanırım Enparaya transfer yapmıyorlar. Enparayı aradım, bizde bu konuda herhangi bir kısıtlama yok, TL gelirse TL hesabına gider, diyor. Bu adamlarda sıkıntının ne olduğunu tam açıklamıyor ki arkadaş, fazlada sıkıştıramıyorum, kurallarda banka kaynaklı sorunlarda ödüllerden vazgeçebilir, gibisinden aşırı kapitalist bir maddeleri vardı. Sende Enpara kullandıysan sana da aynı sorununu yapacak sanırım.
Arkadaş, en lazım olduğun zamanda sitede yoksun bu nasıl bir şanstır ya. 🙂

Son düzenleme:
Senin için tercüme edeyim. 😂 ASUS ROG STRIX B550-F anakart aldım 13.08.2021'de. Linkteki kampanyada geride ödemeye başvurdum. Ama görüyorum ki durum kısmında değişen hiçbir şey yok, beklemede gözüküyor. (present perfect continious tence kullandım havalı olsun🤣 ) neden, bunun sebebini öğrenmek istiyorum. Teşekkürler.☺️
@NeverGive Up iade onayladılar ama bu sefer de bankada sorun çıkmış arkadaş, bak şöyle yazmışlar:" we tried to transfer the cashback amount, but the process was not successful.

Please send us your bank account information from another bank (IBAN + bıc) and name so that we can remit the transfer again. Please make sure that the given name in your claim corresponds to the bank account owner.

Please Note that the payment will be done by the agency ninepoint consulting gmbh.

İyide arkadaş, başka kart olarak İş Bankası'nın ATM kartı var. Sorun bankadan mıdır nedir anlamadım ki.😟 senin dediğin durum oluyor sanırım, bunlar TL ödüyor, banka bunu kabul etmiyor sanırım. Ne yapmak lazım, sendeki durum nedir?

@NeverGive Up
Sorun nedir diye yazdığımda, böyle bir dönüş yaptılar:" in our Experience, try currency transfers to this bank are not executed or reversed. Therefore, please send us alternative account details (IBAN+bıc) + another name if necessary, so that we can transfer the money to you. )

Sanırım Enpara'ya transfer yapmıyorlar. Enpara'yı aradım, bizde bu konuda herhangi bir kısıtlama yok, TL gelirse TL hesabına gider, diyor. Bu adamlarda sıkıntının ne olduğunu tam açıklamıyor ki arkadaş, fazlada sıkıştıramıyorum, kurallarda banka kaynaklı sorunlarda ödüllerden vazgeçebilir, gibisinden aşırı kapitalist bir maddeleri vardı. Sende Enpara kullandıysan sana da aynı sorununu yapacak sanırım.
Arkadaş, en lazım olduğun zamanda sitede yoksun bu nasıl bir şanstır ya. 🙂

Bana da aynısı geldi ben İş Bankası hesabımı verdim yazdıkları lütfen para gönderimi başarısız başka bankaya ait hesabınız varsa mail yoluyla gönderin bende iş bankasını gönderdim.

Bana da aynısı geldi ben İş Bankası hesabımı verdim yazdıkları lütfen para gönderimi başarısız başka bankaya ait hesabınız varsa mail yoluyla gönderin bende iş bankasını gönderdim.
Bende İş bankası verdim bakalım, buda olmazsa başka banka kartım yok. Kardeşimin veya babamın kartını deneyeceğim olmadı. Bankayla konuştum, bizden yana bir sıkıntı yok. TL gönderecekseler TL hesabınızın İBAN'ı verirsiniz, dediler. Öylede yapmıştım zaten. Birde sorunu tam söylemiyorlar. Yalandan gönderim yapmamak için böyle çamura yatıyorlarsa var ya Asus benim için biter. Tüm formlarda bunu dile getiririm. Çünkü banka kaynaklı transfer sorunlarında geri ödemeyi iptal etme hakları varmış, gibisinden ilgili maddeleri vardı. Hani nasıl bir sorun oluyor, soruna yönelik kodu verseler bankaya ileteceğiz ama net bir şey demiyorlar. Birde ödemeyi neden TL yapıyor anlamış değilim. Kampanya yurt dışından yapılıyor, verseler ya dolar olarak. Yalandan milleti oyalıyorlar.

Bende İş Bankası verdim bakalım, bu da olmazsa başka banka kartım yok. Kardeşimin veya babamın kartını deneyeceğim olmadı. Bankayla konuştum, bizden yana bir sıkıntı yok. TL gönderecekseler TL hesabınızın IBAN'ı verirsiniz, dediler. Öylede yapmıştım zaten. Bir de sorunu tam söylemiyorlar. Yalandan gönderim yapmamak için böyle çamura yatıyorlarsa var ya ASUS benim için biter. Tüm formlarda bunu dile getiririm. Çünkü banka kaynaklı transfer sorunlarında geri ödemeyi iptal etme hakları varmış, gibisinden ilgili maddeleri vardı. Hani nasıl bir sorun oluyor, soruna yönelik kodu verseler bankaya ileteceğiz ama net bir şey demiyorlar. Bir de ödemeyi neden TL yapıyor anlamış değilim. Kampanya yurt dışından yapılıyor, verseler ya dolar olarak. Yalandan milleti oyalıyorlar.

Kardeşin ve babanın kartını kabul etmez sana ait olması lazım galiba bu tür ödüllere ilk defa katılıyorsun.

Kardeşin ve babanın kartını kabul etmez sana ait olması lazım galiba bu tür ödüllere ilk defa katılıyorsun.
Evet, ilk defa katılıyorum. Lakin burada da ne diyor :" please send us alternative account details (IBAN+BIC) + another name if necessary, so that we can transfer the money to you.
Lütfen bize alternatif hesap bilgilerinizi gönderin ve eğer gerekliyse başka bir isimi bildirin, diyor. Burada sanırım başka kartınız yoksa farklı birininki de olur gibisinden demeye çalışmış, ondan dedim. Farklı kişinin ismi değilse eğer gerekliyse, kalıbını niye kullansın ki zaten farklı bir bankanın adını yazınız demiş.

Evet, ilk defa katılıyorum. Lakin burada da ne diyor:" please send us alternative account details (IBAN+bıc) + another name if necessary, so that we can transfer the money to you.
Lütfen bize alternatif hesap bilgilerinizi gönderin ve eğer gerekliyse başka bir isimi bildirin, diyor. Burada sanırım başka kartınız yoksa farklı birininki de olur gibisinden demeye çalışmış, ondan dedim.

Ben 6 defa ödül aldım ASUS'tan şu anki biraz zaman aldı.

Ben Enpara'yı ilk defa kullandım daha önceki kullandığım bankalar garanti ve İş Bankası.
Anladım, bende İş bankası İBAN'ı attıydım bugün. Bir ses çıkmadı, sanırım sorun olmadan gönderecekler bakalım. Enpara'da niye böyle yaptılar anlamadım, Enpara ile bir çok ülkeden alışverişim oldu. Ekstradan bankaya sordum, bizden yana bir sıkıntı yok, dedi. Kendi bankalarının bir sıkıntı var sanırım.

Anladım, bende İş Bankası IBAN'ı attıydım bugün. Bir ses çıkmadı, sanırım sorun olmadan gönderecekler bakalım. Enpara'da niye böyle yaptılar anlamadım, Enpara ile birçok ülkeden alışverişim oldu. Ekstradan bankaya sordum, bizden yana bir sıkıntı yok, dedi. Kendi bankalarının bir sıkıntı var sanırım.

Kendi bankaları yok 🤣🤣🤣 ninento wish ile gönderiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı