KamudanHaber Lise Sınavların İptal Olup Olmayacağı Paylaşımı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaşlar bir soru sormak istiyorum. Ben 10. sınıfım. Ikinci dönemde sınav olduk. Bahsettiğiniz, iptal edilmesi beklenen sınav ikinci dönem sınavı mı yoksa ikinci dönem ikinci sınavı mı?

Merhaba arkadaşlar, "Kamudanhaber" sitesi MEB yetkililerine sormuş, 22.30'da açıklayacakmış. Sizce sonuç ne olur? Ben "iptal olmaz" derlerse çok tepki göreceklerinden "iptal olur" diyeceklerini düşünüyorum ama şu da var MEB personel "iptal olma olasılığı zayıf" paylaşımı var.

Link:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Sanmıyorum iptal olacağını, sayfanın tweetleri primci gibi gösteriyor. Ziya selçuk zaten dedi en az 1 sınav yapacağız diye
Arkadaşlar bir soru sormak istiyorum. Ben 10. sınıfım. Ikinci dönemde sınav olduk. Bahsettiğiniz, iptal edilmesi beklenen sınav ikinci dönem sınavı mı yoksa ikinci dönem ikinci sınavı mı?
2. Dönemde en az 1 sınav yapılacak. bahsettiğimiz 2. dönem 1.sınav Nasıl sınav oldunuz anlamadım yani 2 notunuz mu var şimdi sizin

KamudanHaber güvenilir kaynaktır. Şu ana kadar Milli Eğitim camiası ile ilgili doğru çıkmayan bir şey paylaştıklarını hatırlamıyorum.

Evet güvenilir. Bizim atamalarla ilgili de genelde tutturuyorlar. Ama her söylediğini doğru kabul edemiyoruz fire verdikleri olmuyor değil. :D

Sosyalde birkaç ayda üç bin mesaj yazacağına 3 bin soru çözsen böyle dertlerin olmazdı.
Birkaç ay mı? Bu hesap 8 aylık ki 3K mesaj bu aya göre az. Zaten her gün derslerine aksatmadan giren biriyim. Ödevleri de yapmaya çalışıyorum da pek anlamadığım için bazılarını boş bırakıyorum. Örnek olarak Almanca ve matematiği ne kadar dinlesem de anlamıyorum. Ayrıca herkes eşit şartlarda derslere katılamıyorken sınavları yapmak ne kadar mantıklı tartışılır.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı