KamudanHaber Lise Sınavların İptal Olup Olmayacağı Paylaşımı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaşlar her şeyi de devletten beklemeyin. Sınavlar okul için, öğretmenler için, devlet için yapılmıyor. Sizin için yapılıyor. Siz de çaba gösterin, kendiniz için.

@OnurOfc imkansızlık içinde olan çok fazla öğrenci var. Ancak burada sınavlar iptal olmalı diyen herhangi birinin derslerini takip etmesinin önünde imkan engeli bulunduğunu düşünmüyorum.

Arkadaşlar her şeyi de devletten beklemeyin. Sınavlar okul için, öğretmenler için, devlet için yapılmıyor. Sizin için yapılıyor. Siz de çaba gösterin, kendiniz için.

@OnurOfc imkansızlık içinde olan çok fazla öğrenci var. Ancak burada sınavlar iptal olmalı diyen herhangi birinin derslerini takip etmesinin önünde imkan engeli bulunduğunu düşünmüyorum.

Katılıyorum bu biraz tercih meselesi şahsen benim de sınav dönemim sınavların olup olmaması beni çok germiyor kuralına uygun olduğu sürece istediği kadar yapsınlar.

Sınav bence tabii ki olmalı fakat şuan ki durum pek müsait değil ertelesinler sonuçta ülkedeyiz bir yere kaçtığımız yok ki.

Sınavlar iptal olmaz. Olursa kaç öğrenci derslere katılıp bir şeyler öğrenecek?

Bizde durumlar böyle hocam. 3 kişi çok az ama derse göre değişiyor. En fazla 13-14 kişi oluyoruz. 2 sınıf katılıyor ve normal mevcut 45 kişi falan. İptal olmazsa bile bende erteleneceğini düşünüyorum ama belli olmaz.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20210506-155440_Instagram.jpg
    Screenshot_20210506-155440_Instagram.jpg
    49,9 KB · Görüntüleme: 51
Ben zaten sınav olmuştum. 2 dönem de. Umurumda değil. Ama sizin mutluluğunuz ve kafanızın bayram arifesi rahat olması için, umarım iptal olur. Siz de mutlu bir şekilde bayrama girersiniz.
nasıl oluyorsunuz 2.sınavları özel fln mı

Sanmıyorum iptal olacağını, sayfanın tweetleri primci gibi gösteriyor. Ziya selçuk zaten dedi en az 1 sınav yapacağız diye

2. Dönemde en az 1 sınav yapılacak. bahsettiğimiz 2. dönem 1.sınav Nasıl sınav oldunuz anlamadım yani 2 notunuz mu var şimdi sizin
Evet. 1. Donem 1 sınav olduk. Bu dönemde bir sınav olduk. Ama birinci ve ikinci dönem olarak ayrı değerlendiriliyorlar.

Büyük ihtimal olmaz çünkü her ne kadar istemeyen bir kesim olsa da . Biraz da emeğinin karşılığını isteyen kesim var.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı