KamudanHaber Lise Sınavların İptal Olup Olmayacağı Paylaşımı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kapanmadan önce derse en az 10 kişi giriyordu, şuan 5 kişiyi zor görüyoruz liseye gitmiyorum ama diğer okullarda aynı şekil olduğuna eminim.
Bizim sınıf 27 kişi, katılım genelde 15-18 kişi arası gidip geliyor. Her okulda öyle değil açıkçası, ama yine de düşük katılım.

Bunu yazdılar.

Bunu yazdılar.
Ben bir şey anlamadım siz anladınız mı?

Bunu yazdılar.
anlamadım iptal mi değil mi

Sonuç olarak ; Lise 9. sınıf, 10. sınıf ve 11. sınıflarda sınavlar ya iptal edilerek birinci dönem ki sınav notları geçerli sayılacak !

Bu durumda mağduriyetler yaşanabilir ...

Ya da sınavlar iptal edilecek , isteyen öğrenciler sınava girecek istemeyen öğrenciler sınava girmeyecek ve sorumlu olarak geçecek .

Bakan Ziya Selçuk’un ; Z kuşağının sınav iptaliyle ilgili haklı taleplerine kulak vererek sınav iptalini yapacağını ve bu yıl sınıfta kalmanın olmayacağı bir düzenlemenin getirilmesini bekliyoruz .

Sonuç olarak ; Lise 9. sınıf, 10. sınıf ve 11. sınıflarda sınavlar ya iptal edilerek birinci dönem ki sınav notları geçerli sayılacak !

Ya da sınavlar iptal edilecek , isteyen öğrenciler sınava girecek istemeyen öğrenciler sınava girmeyecek ve sorumlu olarak geçecek .

Bakan Ziya Selçuk’un ; Z kuşağının sınav iptaliyle ilgili haklı taleplerine kulak vererek sınav iptalini yapacağını ve bu yıl sınıfta kalmanın olmayacağı bir düzenlemenin getirilmesini bekliyoruz .
galiba ya iptal olucak ya da olmayacak Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk , sınavların iptal edilmesi ve bunun bir an önce açıklanmasını istiyor . Yani duygularımızla oynandı onlarda bilmiyor

Uzaktan ders ile hiçbir şey faydalı değil. Ya sınav yapmasınlar ya da okula gidelim.

Ben anladım dostlar.

Diyor ki Ya tüm sınavlar iptal olucak ya da bu önümüzdeki sınavı istemeyen girmeyecek. doğru mudur
Bakan Ziya Selçuk’un ; Z kuşağının sınav iptaliyle ilgili haklı taleplerine kulak vererek sınav iptalini yapacağını ve bu yıl sınıfta kalmanın olmayacağı bir düzenlemenin getirilmesini bekliyoruz . yYa iptal olucak sınavlar onu açıklayacak ziya selçuk ya da bunlarda bilmiyor inşallah iptal olur havasındalar
Twitter da Öğrenci haber demiş ki: @Kamudanhaber' den geldi bilgi kısaca iptal diyor. Aynı böyle yazıyo

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı