Kan aldırmak can acıtıyor mu?

Hastanenin içine girdiğimde burnuma gelen garip hastane kokusundan bile korkabiliyorum veya panik oluyorum, düşünün. Hastanede iğne görünce bile kalp nabzım 74 BPM'den 150'lere kadar yükseliyor. Bu da, saniyede kalbin 4 kez atması demek.

Hocam. Ben doğdumdan bu yaşıma kadar hep hastanedeydım ve artık ben alıştım yok amelaytmış yok buymuş yok 1 ay hastanede kalmakmış.

Psikolojikten dolayı koku bile sizi korkutabiliyor.

Aslında sevgilim olsa, onu düşünerek acıma katlanabilirdim ama nafile. :D Düşünebileceğim güzel birşey olsa keşke ama ne olabilir bilemedim. Düşüneceğim şey çok aşırı mutlu edecek birşey olmalı ki anca o zaman belki acıma yenik düşmem.
Canının acıyacağı zaman diliminin içinde sevgilinin adını bile hatırlayamazsın. İğne girerken bir soğukluk hissi oluyor ondan sonrası acısız. Tüp değiştirirken sarsarsa belki biraz sızlar.

Hocam. Ben doğdumdan bu yaşıma kadar hep hastanedeydım ve artık ben alıştım yok amelaytmış yok buymuş yok 1 ay hastanede kalmakmış.

Psikolojikten dolayı koku bile sizi korkutabiliyor.
24 Temmuz 2010 tarihinde bana dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğu, kaygı bozukluğu, hafif mental retardasyon tanısı konmuştu hocam... Rapor kağıdımı buldum hatta, öyle yazıyordu.

24 Temmuz 2010 tarihinde bana dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğu, kaygı bozukluğu, hafif mental retardasyon tanısı konmuştu hocam... Rapor kağıdımı buldum hatta, öyle yazıyordu.
Mental retardasyonun zihinsel engelli anlamına geldiğini biliyorsun değil mi?

Geçmiş olsun hocam. 1 ay once bende sinizüt varmış kafa ağrısı ve unutkanlık ta ekle ve üstüne burnunda kemik yamuklugu ve deri vs vs. ameyelat olmam lazım mış.

Hafif mental retardasyonda mı aynı şekilde? Konuşabiliyorum ama?
Yüzdeleri var. Bazı dahi insanların bile zihinsel bozuklukları olabiliyor. %50 zihinsel engelli bir tanıdığım var. Çoğu zaman çocuk gibi davranıyor ama 4 basamaklı iki sayıyı 2 saniyede çarpabiliyor.

Yüzdeleri var. Bazı dahi insanların bile zihinsel bozuklukları olabiliyor. %50 zihinsel engelli bir tanıdığım var. Çoğu zaman çocuk gibi davranıyor ama 4 basamaklı iki sayıyı 2 saniyede çarpabiliyor.
Siz peki bende hiç mental retardasyon gözlemlediniz mi? Belkide sadece dikkat eksikliği ve hiperaktivite olayının tetiklediği birşeydir bu hafif mental retardasyon.

Siz peki bende hiç mental retardasyon gözlemlediniz mi? Belkide sadece dikkat eksikliği ve hiperaktivite olayının tetiklediği bir şeydir bu hafif mental retardasyon.
Nörolog veya psikiyatrist değilim ki ben. Ama zihinsel bozukluklar genelde toplu paket olarak geliyor gördüğüm kadarıyla.

Yeni konular

Geri
Yukarı