Kan grubu RH negatif olanlar uzaylı olabilir mi?

creative01

Hectopat
Daha fazla  
Evet arkadaslar, kan grubu RH negatif olanlar uzayli veya uzayli melezi olabilir mi? Negatif faktoru dunyada sadece insanda bulunuyormus. Bu arada ben A RH negatif kana sahibim, kokrmayin ben uzayli falan degilim. :D Sizlere bir link birakiyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Burada anlatılan başka bir şey sanırsam (videoyu izlemedim şuan). Lise biyoloji konusuydu pek hatırlamasam da şöyle senin kanın negatif olabilir ama yine de RH proteinini bulunduruyor. Bazı kanlarda RH proteini yok, bu da aşırı nadir dünyada sadece 47 kişide mi ne vardı. Yanlış biliyor olabilirim düzeltin lütfen.

Edit: Kahkaha atan arkadaşım @Fortran Programing , çok komik geldiyse internete yazınca kaynaklar da çıkıyor;

Edit2: Biraz araştırdım eksikmişim, kan gruplarındaki +/- Rheusus(Rh) D antijenine göre belli oluyor, benim desiğim en nadir kan grubunda ise hiçbir antijen yok adı da Rh null-

Son düzenleme:
Ayhan Çakmur'u severim, takip de ederim ama bu konuları insan kendi içinde yaşamalı. Dışarıya vurduğun an 3 IQ arkadaşların esprileriyle dalga konusu oluyorsun. Konuya gelirsek bence böyle bir şey yok. Reptilian ırkının dünyayı yöneten aileler olduğu söyleniyor. Uzaylı geni sadece onlarda olabilir.

Geri
Yukarı