Kan testinde sigara çıkar mı?

EraY Dnz

Hectopat
Merhaba. İyi günler. 17 yaşındayım göğsümde büyüme var memelerimde Jinekomasti mi değil mi olduğunu öğrenmek için cerrahiye gittik. Kan testi istedi kan testinde homogram, biyokimya, hormon testi yapacak sigara içip içmediğim anlaşılır mı? Toplam 1 ay içmiştim ve 7 gündür hiç içmedim sigara çıkar mı?
Doktor karaciğerlere falan bakacağım dedi.

Artık çok geç. Aldılar eve geldim. Saat 3 gibi sonuç çıkacak galiba.

Anladım.

Tütün ürünlerinin kullanılmasının ardından nikotinin bir kısmı vücudumuzda kalmaktadır. Tıbbi bazı testler insanların idrarında, kanında, tükürüklerinde, saçlarında ve tırnaklarında nikotini tespit edebilmektedir.

Anladım.

Tütün ürünlerinin kullanılmasının ardından nikotinin bir kısmı vücudumuzda kalmaktadır. Tıbbi bazı testler insanların idrarında, kanında, tükürüklerinde, saçlarında ve tırnaklarında nikotini tespit edebilmektedir.

7 gündür ağzıma değdirmedim zaten bağımlısı falanda değilim 1 ayda arkadaş ortamında 2'şer 3'er tane içmişimdir Max zaten.

Aileden gizli içilen sigara vakası geliyor. Periferik yayma testinde hatırladığım kadarıyla beyaz kan hücrelerinin daha yoğun şekilde bir arada olmasına sebebiyet veriyordu. Sigaranın etkisi 1 hafta kullanmama ile geçmez. Ciddi ararlarsa elbette çıkar ancak 1 aylık içtiğini pasif içicilik ile ört pas edebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı