Kan tutması yaşayan var mı?

oblomovv

Decapat
Makaleler
1
Bende eskiden çok vardı böyle kol damarından kan alma videolarını izlerken direkt aşırı şekilde üşüme ve ardından titreme geliyordu. Özellikle kan içme ve kan alma videolarında gidiyordum. Şimdi o videoları izleye izleye tutmayı yendim gibi üstüne gitmek gerçekten işe yarıyormuş.

Kan içme videosu ne la?

Öküz kanı içiyordu bir adam. Koskocaman bardakta yıllar önce onu gördüğümde titreme atağı gelmişti, yine şiddetli şekilde ve bu titremeden zevk almaya başladım. Bu tarz kanlı videoları da sürekli izledim ama artık vücudum alıştı sanırsam kan tutmuyor hiç.

Öküz kanı içiyordu bir adam. Koskocaman bardakta yıllar önce onu gördüğümde titreme atağı gelmişti, yine şiddetli şekilde ve bu titremeden zevk almaya başladım. Bu tarz kanlı videoları da sürekli izledim ama artık vücudum alıştı sanırsam kan tutmuyor hiç.
Hocam sen ne yaşıyorsun Allah aşkına. Nasıl bir fantazi bu?

Arkadaşın rahatsız olduğunu düşünmek biraz önyargı olur. Masai Mara'da inek kanı içmek gibi bir adet var. Bir başka toplulukta (adını hatırlamıyorum) keçi veya koyun kanı içiliyordu. Bunlar TV'de belgesel olarak yayınlanıyor zaten. Psikopat işi değiller yani. Arkadaş da korkusu olduğu için bilerek izliyordur. Ortada garip bir durum yok aslında. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı