Kanada'da Yüksek Lisans Yapmak

Juke

Hectopat
Şu an özel bir üniversitede Bilgisayar Mühendisliği okuyorum. Eğitim hayatımın bitmesine 2 sene var. Yüksek lisansımı Kanada veya İngiltere'de yapmak istiyorum. Özel bir üniversitede olacak sanırım. Kanada'ya girmek için özel bir izin gerekiyor mu? Daha önce Etiyopya ve İran'a giriş yaptım. Bunlar kötü referans olur mu?

Yüksek lisanstan sonra orada bir iş yeri açıp ya da bir yerde çalışıp belli bir süre oturma izni alıp orada evlenip vatandaşlık almak istiyorum. Aklıma yatan ülke Kanada.

Yorumlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğitim için gideceksen eğitim vizen olacak zaten,ekstra bir izne ihtiyaç yok. Ayrıca o ülkelere girmiş olman Kanada'ya girişini etkilemez diye düşünüyorum.O tarz bir durum yalnızca müslüman ülkelerine giriş ve İsrail'e giriş problemi yaratıyordu. Kanada, giriş çıkış konularında rahat bir ülke diye biliyorum(en azından dünyanın kalanına kıyasla).

Bu video belki yardımcı olabilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı