Kanal İstanbul Yapılmalı Mıdır?

Kanal İstanbul Projesi Yapılmalı Mıdır?

  • Evet

  • Hayır

  • Kararsızım

  • Bilgim yok

  • Fark Etmez


Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

reptile

Megapat
Katılım
13 Kasım 2018
Mesajlar
7.788
Çözümler
119
Yer
Night City
Konu hakkında detaylı bir bilgiye sahip olmadığımdan ötürü yapılmalı veya yapılmamalı diyemeyeceğim. Ezbere konuşmak istemem.

Yalnız bu proje gerçekleşecekse tüm olumsuzluklar göz önünde bulundurulmalı. Biz istiyoruz, o halde yapılacak kafasıyla hareket edilmemeli. Her uzmanın fikri değerlendirilmeli.

Umarım mantıklı bir şekilde hareket edilir.
 

Neverchanges

Centipat
Katılım
25 Kasım 2019
Mesajlar
839
Çözümler
2
Sevdiğim bir büyüğün sözü vardı "Girme cahille münakaşaya. Ya sinirini zıplatır tavana, ya da yazık olur adabına." Zaman öldürmekten başka bir işe yaramadı bu konu kendi düşüncesi artık nasıl kalıplaştıysa bizim dediklerimizi dinlemedi bile neyse dünya dev gibi hükümdarlara kalmadı bunlara mı kalıcak?
 

songokutr

Picopat
Katılım
26 Mayıs 2020
Mesajlar
431
Beni küçük göstermeye çalışarak kendini yüceltmen nasıl bir kibrin ürünüdür? Oysa ki dininde en sevilmeyen şeylerden biri değil miydi kibir?

Ama siz söz sanatını çok iyi bilirsiniz değil mi? Aynı baştaki gibi. Bir dediği öbürünü tutmaz ama allem eder, kallem eder kandırır insanları.

Bıkmadınız mı aynı masallardan? Siyasal islam bana göre hiç değişmedi. Hep bu olarak kaldı:

Eki Görüntüle 982998

Laf söylediginiz Erbakan, Atatürk'ün yolundan en iyi ilerlemiş liderdir. İncirlik üssünü kapatmıştır. Doları, İran, Irak ve diger müslüman ülkelerle ortak ticaret para birimi olarak kullanmayalım fikrini ortaya atmıştır. Projeleri şu an gerçek olsaydı dolar 8 TL diye kimse üzülmezdi. Bana göre M.Kemal'den sonra gelmiş en iyi liderdir ama degeri bilinmemiştir. Zaten seçimlerden sonra bu ülkede kalıp yaşayabilen kişi vakti zamanında iyi yönetmiştir ki, yüzü var kalıyor.(Malum sahış ve avanesi nasıl duracak merak ediyorum. Sürekli dava açabilirler)
Kendisine en çok benzemeyecek/zıt dünya görüşüne sahip kişi olan, Ugur Dündar ile dosttur. Ugur Dündar'ın saygı duydugu kişidir. Yani laf söylediginiz Erbakan aslında tek görüşlü, dar kafalı bir insan degil. Böyle olsa, kendi siyasal görüşlerine en zıt olan kişinin saygısını kazanamazdı.
N. Erbakan iyi tahsilli ve bu ülke için üreten bir insandı. Yaptıgı siyasi adımlar da hep ülkenin çıkarına, üretim için olmuştur. Akp'nin hala özelleştire özelleştire bitiremedigi ve kapatarakta bitiremedi fabrikların çogunda imzası olan kişi N. Erbakan'dır.
 

Blaziken

Centipat
Katılım
3 Aralık 2020
Mesajlar
2.677
Makaleler
1
Çözümler
1
Yer
Hoenn
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yukarı