Kanal İstanbul Yapılmalı Mıdır?

Kanal İstanbul Projesi Yapılmalı Mıdır?

  • Evet

  • Hayır

  • Kararsızım

  • Bilgim yok

  • Fark Etmez


Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Lodge

Kilopat
Katılım
15 Nisan 2016
Mesajlar
2.350
Makaleler
2
Çözümler
10
Kayıp 128 M USD bulunsun sonra bakarız. Şaka şaka.
 

kampluga

Picopat
Katılım
26 Kasım 2020
Mesajlar
62
Çözümler
1
Şu an için gereksiz İstanbul'da deprem gerçeği diye bir şey var kanala ayrılan ödeneğin kentsel dönüşümde kullanılması gerektiğini düşünüyorum.
 

yigitrocks

Hectopat
Katılım
2 Nisan 2018
Mesajlar
1.696
Çözümler
6
Yer
İstanbul

WiSo

Picopat
Katılım
6 Aralık 2020
Mesajlar
503
Çözümler
1
Yer
CS:GO Office sefiri.
Saygının ssini hak etsen burada böyle konuşmazdım. Git trollük yaparak maaş aldığın kişiye onun futbol toplarını sev.

Konudan bağımsız olarak konuşuyorum. Bu nasıl bir üslup? Tartışma konusu açılmış ve isine gelmeyen fikri ortaya atana kullandığın kelimelere bak. Üstelik tek bu da degil. Dolaylı yoldan ailevi değerlere de hakaret etmişsin. Bu şekilde hiçbir konuda haklı çıkamazsın. Savundugun şey ne kadar doğru olursa olsun. Üstelik beğenen arkadaşlar hangi kafayla beğendiler acaba.
 

AGENT_47

Decapat
Katılım
21 Nisan 2020
Mesajlar
3.229
Makaleler
5
Çözümler
11
Yer
Eskişehir
Bana masal okuma kardeşim. 20 yıldır iktidarsın tek yaptığım şey imam hatip açmak. Şimdi bana gelmiş öğötöm söstömö yönölönmölö diyorsun. Açmasaydın o zaman imam hatip? Fen lisesi açsaydın, bilimsel eğitim yapsaydın?

Ülkedeki limanları yabancılara peşkeş çeken sanki hükümet değilmiş gibi salla gitsin, nasıl olsa inanacak keriz çok.

Eğitim sistemini savunduğum bir mesaj göstersene. 🤨 Ya insanlar bir kişinin bir davranışı bir tutumunu veya yaptığı bir şeyi savundu diye kişiyi tamamıyla benimsemiş olabilir mi acaba? Ben Kanal İstanbul'u savununca tamamıyla tüm AKP'yi ve Erdoğan'ı savunmuş mı oluyorum. Bunu idrak edebilecek seviyede bir insan olduğunuzu düşünüyorum.

Ayrıca fen lisesi öğrencisi olarak söylüyorum Anadolu lisesinden hiçbir farkı yok. Ne ders saatleri ne dersler ne öğretmenler... Eğitim sistemini düzeltmedikten sonra istediğin kadar okul aç. Peşkeş olayı konudan çok uzak bir mevzu o yüzden bir de 2 saat onu tartışamam.

Ayrıca sürekli olarak saygımı korumaya çalıştım lakin keriz vesaire hoş sözler değil. Forumun sahibi olabilirsiniz benden yaşça büyük olabilisiniz ama hakaret edemezsiniz. Hadi hayırlı günler.
 
Katılım
4 Ekim 2020
Mesajlar
480
Çözümler
3
Yer
İstanbul
Katarlıları ve yandaşların zengin olmasını ayrıca doğanın ırzına geçilmesini istiyorsanız evet dersiniz. Ayrıca boğaz köprüsü ile kanal arasında farkı anlamıyorsanız zaten yazacak bir şey yok.
 

curiousoftech

Hectopat
Katılım
16 Ekim 2019
Mesajlar
5.779
Çözümler
22
@Recep Baltaş Aranızda geçen diyaloğu okudum. Sabrınıza hayran kaldım doğrusu. Bu zihniyetle bu yaşa gelmiş insanlara bu denli ılımlı, açıklayıcı mesajlar yazmak her yiğidin harcı değil. Ben konuda sık sık adı geçen şahsa oturup maddelere sıralamayacağım. Zira bu kadar zıt görüşün ve kaos ortamının olduğunu görüp, partizanlık ayağına kışkırtıcı ve konuyla alakasız mesajlar yazması onun yalnızca acınası ve çaresiz biri olduğunu gösterir. Sizin verdiğiniz maddelere karşı yaptığı açıklamanın geldiği yeri siz zaten izah ettiniz. Yapılacak projenin ülkenin menfaatine olduğunu savunup, en basitinden yap-işlet-devret sisteminin "ülkemizde" devletin yararına olduğunu sanan bir mahlukatı top yağmuruna tutsak emin olun topa ziyan olur. Bu şahsı banlamayın. Zira kendilerine zıt düşen kişileri otoriteleri altında ezmeye, dışlamaya ve uzaklaştırmaya alışkın olduklarından dolayı, farklı bir yaklaşım görmelerini doğru buluyorum.

Burada Kanal İstanbul yapılsın diye çıkıp boy gösterenler önce bu forum dahil ülkedeki herkese ait olan 128 Milyar dolar paranın nerede olduğunu söylesin. Sizin cebinizden beş para etmez adamlar para akması sorun olmayabilir, benim için sorun. Para nerede?

128 Milyar dolar paranın ne demek olduğunu gözünüzde canlandıramıyorsanız eğer buyrun burada şansınızı deneyin:

 
Katılım
4 Ekim 2020
Mesajlar
480
Çözümler
3
Yer
İstanbul
Böyle konuları seviyorum. Göz ardı edeceğim insanlar oluyor. Halen insanlar anlamış değil. Bu durumda ben ve benim gibi insanlar her zaman aynı tepkiyi vereceğini bilmiyorlar.

Bunu yani ister hükümet ister muhalefet yapsın kim yaparsa yapsın karşı çıkarız. Ama bazı zübükler sırf birisinin projesi diye ak-lıyor p-ak-lıyor. Devam edin böyle. Tuvalet kağıdından bir farkınız yok gözümde.

@Recep Baltaş'a not. Benim küçümsün. İlk çıktığın dönemlerde açık söylemek gerekirse pek sevmesemde mesajlarını okudukça böyle konularda artı puanlar kazanıyorsun. :DBöyle insanları görmek bu zamanda az da olsa umut veriyor. Sevgiler.Ps: İşte yapılsın diyenler bu kafada insanlar. Aklı yok fikri var.
 
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yukarı