Kanal İstanbul Yapılmalı Mıdır?

Kanal İstanbul Projesi Yapılmalı Mıdır?

• Evet

• Hayır

• Kararsızım

• Bilgim yok

• Fark Etmez

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
2018 yılında 120 bin lira olan traktör şuan neden 300 bin lira lütfen bunu açıklayın biz nasıl yeni nesil traktör alalım lütfen herkes cevaplasın bir pulluk nasıl 15-20 bin lira olabilir açıklayın lütfen açıklayın bende oy vereceğim açıklarsanız
Buna neden cevap yok 2 yılda bu zam nedir @BattalGazininTorunuVanku

Bu genç kuşak olurda sandıkta bunlardan hesabını soramazsa ömür boyu çift çekirdek 4GB bellekli ve 1050ti'li bilgisayarlara mahkum kalırsınız umarım. Çünkü biz az çok gördük yaşadıkda sizin geleceğinizi mahvetti resmen bu iktidar. Bakalım göreceğiz.
Merak etmeyin efendim siz gönlünüzü rahat tutun biz geliyoruz.

2018 yılında 120 bin lira olan traktör şu an neden 300 bin lira lütfen bunu açıklayın biz nasıl yeni nesil traktör alalım lütfen herkes cevaplasın bir pulluk nasıl 15-20 bin lira olabilir açıklayın lütfen açıklayın bende oy vereceğim açıklarsanız.

Bu kadar paraları varsa, ülkeye yatırım yapsınlar :)

Bu genç kuşak olurda sandıkta bunlardan hesabını soramazsa ömür boyu çift çekirdek 4GB bellekli ve 1050ti'li bilgisayarlara mahkum kalırsınız umarım. Çünkü biz az çok gördük yaşadıkda sizin geleceğinizi mahvetti resmen bu iktidar. Bakalım göreceğiz.
Ben biz gençlere gereksiz eleştiri yapıldığını düşünüyorum. Tik Tok'dan anlarlar sadece falan diyorlar da eski kuşaklarda emolar vardı. Bilmiyoruz sanki. Çoğumuz hala ergen olduğu için saçma işler yapmak normal gibi geliyor bana.
Bu arada konu sahibi iki tane asgari ücreti anlattığım mesaja cevap vermediniz ya da veremediniz mi demeli? Bu sessizliğinizi haklı olduğumu bildiğiniz olarak kabul edeceğim.

2018 yılında 120 bin lira olan traktör şu an neden 300 bin lira lütfen bunu açıklayın biz nasıl yeni nesil traktör alalım lütfen herkes cevaplasın bir pulluk nasıl 15-20 bin lira olabilir açıklayın lütfen açıklayın bende oy vereceğim açıklarsanız

Mantıklı soru sorarsan cevap vereyim dostum.
Ben hükümetin, ülkeyi kendisinden önceki döneme göre daha iyi bir hale getirdiğini söylüyorum.

2003'de diyelim ki;
20 birim olan traktör
2018'de diyelim ki;
5 birim olmuş.
2021'de kriz ve kötü yönetim nedeni ile;
12 birim olmuş diyelim.

20-12= 8 birim daha iyi kendisinden öncekine göre.
Ha ama dersen ki, ülkeyi geliştirdi ama son 2 senedir kötüye gitti. Buna bir şey demem. Adam diyor ki, kendisinden öncesine göre kötü. Sen 2018 diyorsun.

Sayın konu sahibi fikrinize harbi saygı duyuyorum ama düşünce yapınız çok garip neden bilime vermiyoruz o 20 milyar doları? Neden tarıma tam gaz destek çıkmıyoruz o parayla? Neden eğitimimizi güçlendirmiyoruz? Veya ne bileyim teknoloji fabrikaları?

Sayın konu sahibi fikrinize harbi saygı duyuyorum ama düşünce yapınız çok garip neden bilime vermiyoruz o 20 milyar doları? Neden tarıma tam gaz destek çıkmıyoruz o parayla? Neden eğitimimizi güçlendirmiyoruz? Veya ne bileyim teknoloji fabrikaları?
Öyle yaparlarsa vatandaşın vergileriyle nasıl trollük maaşı alacak bu arkadaş?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı