Kanal İstanbul'un deniz salyasını bitereceğine inanıyor musunuz?

Bence bu şekilde kirletilmeye devam ederlerse bu yıllarca devam eder ve dışardan gelen turistlere kötü görüntü olur sonuçta herkes oraya gidiyor.

Kaynak:

Kaynak yetersiz geldiyse:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şahsi fikrim: "Sence Hulk gerçek olabilir mi?" :)
Bence olabilir, mantıklı gibi.

Şu an ki mozanbik hükümetinin yaptığı projeleri ben gelecekte elimizden giden para olarak görüyorum. Yani ülkenin geleceğinden çalınması kısaca. Kanal İstanbul salya sorununu çözer(!) başımıza daha kötü problemler açar. Önceki projeler bunun örneği niteliğinde. Bir de ne tesadüf mozanbikteki kanal İstanbul için ilk kazma Haziran'da atılıyordu. Müsilaj olayı yeni mi sanıyorsunuz? Önceden de vardı fakat aman orada turizm yok ki ne gerek var deniz kendini temizler falan falan dediler mozanbiktekiler. Bak temizledi. Ben şahsen mozanbikteki müsilaj sorununa zamanında bilerek müdahale edilmediğini düşünüyorum. Sırf kanal istanbula bu olayı bağlamak için bile yapar bu mozanbikteki hükümet. Mozanbik için bu dediklerim.

Son zamanlarda birkaç olay okudum. Ve diyeceğim tek şey doğa kendinin olanı hiddet ile geri alacak.

Beyaz parti son dönemlerini yaşıyorsun, bari aklımızda iyi bir parti olarak kal. :D

Bizim insanımızın ne yapacağı belli olmaz. Bugün açız açız, hepinizi göndereceğiz der. Seçim günü geldiğinde tekrar beyaz partiye oy basar. O yüzden pek fazla güvenmemek lazım bizim insanımıza.

Bunun çözümü kanal falan değil. Marmara etrafındaki fabrikalarda denetim ve ağır cezalarla çok kolay çözülür. Geçmişte uzmanlar tedbir almamız lazım demişlerdi. Şunu da şöyle atıyım aklıma geldi:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Gerçekten acımaya başlıyorum. Şu ülkenin haline. İnsanların körlüğüne. Saçma şeylerden saçma şeylere bağlanan konuları görünce acıyorum.

Geri
Yukarı