Kane and lynch Dead man açılmıyor

İşletim sistemi
Windows 10

Yoldaş Sincap

Hectopat
Tıklıyorum açılmıyor. Çözümü nedir?
Not: Şimdi fark ettim dosya konumuna gidip xlvve.dll'nin olmadığını gördüm. Fakat içindeki setup hata veriyor.
Tekrar fark ettim açılıyor ama atıyor dll'Yi atınca.

Dosya Ekleri

• HATU.PNG
    HATU.PNG
    5,6 KB · Görüntüleme: 97
Son düzenleme:
Bunu kurmayı dener misiniz?
Aynı hata ama 2 mb'lik versionunu indirdm.
Steam'dan girersem direk açılmıyor ama dosya konumundan exe'ye girerse hata'Yı veriyor.Xlive setup'ta üstte koyduğum hatayı veriyor.

Anladım. Windows güncellemelerini yapın o halde. Yine olmazsa oyunu silip yüklemek/dosyalarını doğrulamak gibi klasik çözüm yollarını deneyebilirsiniz.

Aşağıdaki dosya yolunun raporunu da paylaşır mısınız? Ayrıca oyun dosyalarını doğrulatmayı deneyip bilgisayarı Windows Update ile güncelleyin.

Dosya yolu: C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Kane and Lynch Dead Men\launcher.exe

Nedense korsan oynayanlar orijinallerden daha kolay giriyor.
Bununla alakası yok, belirteyim. Eksik olan DLL eski bir paketten geliyor ve sizin sisteminizde bir şekilde silinmiş bu. Team Viewer indirip ID ve şifrenizi paylaşın, sonra şifrenizi sileriz. Bakalım o paketi bulabilecek miyim.

Hatta ID ve şifreden önce şunu indirip kurmayı deneyin, olmazsa paylaşırsınız.

Olmadı server'lara bağlanılamadı yazıyor.
Bununla alakası yok, belirteyim. Eksik olan DLL eski bir paketten geliyor ve sizin sisteminizde bir şekilde silinmiş bu. Team Viewer indirip ID ve şifrenizi paylaşın, sonra şifrenizi sileriz. Bakalım o paketi bulabilecek miyim.

İade edeceğim.Sonra belki indirimde bakarım.

Geri
Yukarı