Kanlı vahşetli oyun önerisi

Merhaba arkadaşlar. Ben vücüdü parçalayabildiğimiz bol kanlı oyunlar oynamayı çok severim. İşte kafası kopsun osu busu kopsun. Boneworks tarzı sadece VR'da olduğu için bilgisayarda oynayamam. Mesela GTA 5'te bile böyle rastgele hikayeden çok adam bıçaklamayı seviyorum. Sandbox tarzı olursa gerçekten daha iyi olur böyle adamı spawnlıyım tokat manyağı yapayım.

Dying Light tam sizlik gibi.

Eki Görüntüle 1479873

Hocam şu görüntü güzel değil mi sizce ben çok mutlu oluyorum.
Değil.

RDR2'yi pencerili ekranla oynamaktan nasıl zevk alıyorsun anlamıyorum. Ayrıca kellene 300 Dolar ödül konmuş. Lütfen (Tabi oyunu oynayan kişi sen isen) oyunu tam ekran yap ve oradan kaç. Bir dahakine de suç işlerken maske tak.

Değil.

RDR2'yi pencerili ekranla oynamaktan nasıl zevk alıyorsun anlamıyorum. Ayrıca kellene 300 dolar ödül konmuş. Lütfen (tabii oyunu oynayan kişi sen isen) oyunu tam ekran yap ve oradan kaç. Bir dahakine de suç işlerken maske tak.

Hocam bu kadar sorgulamanıza şaşırdım. 1. tam ekranda SS alamadım pencereli moda girip SS aldım sonra yeniden tam ekrana girdim. Sonrasında oyunu trainerli oynuyorum adam öldürüp çıkıyorum bounty wanted umurumda değil. Yine de fikrine saygı duyuyorum ancak benim fikrimede saygı duymanı bekliyorum.

Değil.

RDR2'yi pencerili ekranla oynamaktan nasıl zevk alıyorsun anlamıyorum. Ayrıca kellene 300 dolar ödül konmuş. Lütfen (tabii oyunu oynayan kişi sen isen) oyunu tam ekran yap ve oradan kaç. Bir dahakine de suç işlerken maske tak.

Oradaki cesete değil dediniz sandım. Tabii biraz daha okuyunca şaşırttınız. :)

Hocam bu kadar sorgulamanıza şaşırdım. 1. tam ekranda SS alamadım pencereli moda girip SS aldım sonra yeniden tam ekrana girdim. Sonrasında oyunu trainerli oynuyorum adam öldürüp çıkıyorum bounty wanted umurumda değil. Yine de fikrine saygı duyuyorum ancak benim fikrime de saygı duymanı bekliyorum.
Yazdığım şeyi aslında şakasına yazmıştım. Ciddiye almana gerek yoktu. Oyunlarda o tarz şeyler görmek şahsen benim de hoşuma gidiyor. Yani fikrine saygı duyuyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı