Kanser anime kitlesi

Göz takasını yapabilir ama animeyi biraz uzun bir süre önce izlemişsin sanırım, 2. kez izlemek isteyebilirsin. Yagami sırf bir kişiyi öldürmek için hayatının yarısını vermeyi reddediyor.

Zaten göz takası yapıp öğrenebilir dedim. Olası bir durumda yapacaktır tabii ki de. Tavsiyen için sağ ol 2-3 kez izledim :) . Bence sen 2.kez izlemek isteyebilirsin, yagami Light'ın reddetme sebebi ömrünün kısalmasını istememesi öleceği bir durumda yapmaktan kaçınmaz.

Zaten göz takası yapıp öğrenebilir dedim. Olası bir durumda yapacaktır tabii ki de. Tavsiyen için sağ ol 2-3 kez izledim :) . Bence sen 2.kez izlemek isteyebilirsin, yagami Light'ın reddetme sebebi ömrünün kısalmasını istememesi öleceği bir durumda yapmaktan kaçınmaz.
Ve şu olasılık da var, göz takasını yapsa bile Yuu Otosaka'da tam olarak hangi güçlerin olduğundan emin bile değiliz, binlerce güç vardı sanırım emin değilim. Kendini göstermeden de öldürebilmesini sağlayan bir güç vardır diye de tahmin ediyorum. En kötü ihtimalle, Sakura TV'ye baskın düzenlerken polislerin kullandığı maske ya da öyle şeyler vardı, onlar gibi bir şey kullanabilir.

Vallahi yazık adamlar gitmiş naruto karakterini gojoudan güçlü bulmuş. Bugün bitirdim jujutsu kaiseni, kakashi denen arkadaşın savaş sahnelerine göz gezdirdim. Ya gerçekten fanlık yapıyorlar gojo kakashi ile dövüşürken gram zorlanmaz bile bir kere gojou manyak bir hıza sahip, aşırı derecede güçlü vurabiliyor, alan genişletme dediğimiz bir teknik var bunu uygularsa ichigo + kakashi hiçbir şey yapamaz. Sadece bu da değil sonsuzluk denilen bisi var gojouya dokunamıyorsun bile bu sonsuzluk denen şey sayesinde ne kadar vurursan vur boşa adama değmiyor bile. Şu kanser fanlardan bıktım vallahi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

1:20'ye dikkat edin. Gojou'nun kendisini zorlamamasından bahsetmiyorum bile.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Burdada 4:53'e.

*Evet biliyorum farklı animelerin karakterlerini karşılaştırmak çok doğru değil bu mantıkla bakarsak en güçlüsü yagami light. Genede bu saçmalık hakkında fikrimi belirttim.

Tam olarak nefret ettiğiniz şeyi kendiniz yapıyorsunuz gibi görünüyor Gojo'nun özelliklerini sıralamışsınız bide Kakashi'nin sharingan'lı halinin özelliklerine bakın derim zira kamui ile başka evrene gittiğinde ne yapacak merak ediyorum.

Gojo sırf yakışıklı olduğu için abartılan balonlardan başka bir şey değildir. Üstteki arkadaşın dediği gibi Kakashi'nin özelliklerine bakmamışsın bile. Kamui yapsın da Gojo tekrar Gojo olabilecek mi görelim bakalım.

Gojo sırf yakışıklı olduğu için abartılan balonlardan başka bir şey değildir. Üstteki arkadaşın dediği gibi Kakashi'nin özelliklerine bakmamışsın bile. Kamui yapsın da Gojo tekrar Gojo olabilecek mi görelim bakalım.
Limitless :) .

aynen kesin sırf yakışıklı olduğu için.

Son düzenleme:
Limitless :) .

aynen kesin sırf yakışıklı olduğu için.
Aynen sırf yakışıklı olduğu için. Şu adamın olduğu yerlerde yorumlara bak sadece Gojo yazıp tapma emojisi kullanan ergen kızlardan oluşuyor. Ve yine dediğim gibi Gojo kamui'ye yakalandığı an selasını okusak yeridir.

Başka anime evrenindeki karakterleri neden karşılaştırırlar ki.

Yeni konular

Geri
Yukarı