Kanser hastası bir çocuğu motive etmek

Raşit Gönenç

Kilopat
Makaleler
113
Yer
Bucak-Burdur
Daha fazla  
Meslek
Online İngilizce Öğretmeni
Nebraska Amerikan Futbol Takımı beynindeki kanserle mücadele veren genç Jack Hoffman için bir maç düzenlendi ve bu gencin 69 yard'lık bir Touchdown yapması sağlandı. Ortaya böyle bir görüntü çıktı...

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bizde anca fakirlik muamelesi yapılır. Fark bu işte! Neden hala kimse bunu anlayamıyor.. Bazı şeyler anlama kapasitelerini bayağı bir kısmış galiba.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bizde de anca bakan dilenci muamelesi yapıp Allah şifa versin diyor, cebine para sıkıştırıyor. Bu yetmezmiş gibi öteki de bunu eleştrienlere sert çıkıp destekliyor. Çok isterdim halkımız doğru yönlendirilip yönetilseydi d çok farklı bi konumda olsaydık...

Bizde de bakan, ''Sıkı tut düşürme !'' der. Çünkü ona göre 200, 300 lira fazla bir para... Bana göre bu eylemde yanlışı ne adamın dininde ne siyasi görüşünde aramak gerek. Buradaki temel sorun yanlış ahlak değerleri bana göre. Evet kesinlikle öyle...

Bizde de anca bakan dilenci muamelesi yapıp Allah şifa versin diyor, cebine para sıkıştırıyor. Bu yetmezmiş gibi öteki de bunu eleştrienlere sert çıkıp destekliyor. Çok isterdim halkımız doğru yönlendirilip yönetilseydi d çok farklı bi konumda olsaydık...

Ve herkes biliyor ki şifa durduk yere gelmiyor. Bilim ve doktorlar veriyor şifayı. Bu yüzden ben bu sözü "umrumda değil ne halin varsa gör" gibi algılıyorum.

Ve herkes biliyor ki şifa durduk yere gelmiyor. Bilim ve doktorlar veriyor şifayı. Bu yüzden ben bu sözü "umrumda değil ne halin varsa gör" gibi algılıyorum.

Farkı yok ki zaten abi. Gıdalar kanserojen, GDO'lu çıkınca çıkarcı bilim adamları, kalp nakli organ nakli oluyor ''Allah'ın Mucizesi''... Böyle inanabilirler saygım var ama hiç mi doktorlara bu tıbbı buraya kadar getiren adama kredi verilmez bir ülkede... Sonra niye Mehmet Öz Amerika'lı oldu, yok vatanhaini... Ya adam bir kere Amerika'lıları çözmüş, ben hep izliyorum programını The Dr. OZ Show diye, adam neler yapıyo inanılmaz ya. Çocuk programı gibi sağlık ve gündelik tıp öğretiyor adam ve millet eriyor yani. Basit basit oyunlarla, şekillerle yapıyor çokta başarılı. Adama hayranım ben. İyi ki gitmiş oralara, millet tapıyor orda ona. Burda bi ameliyatı kötü gitti diye adamı asacaklardı...

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı