Kanser olmuşum, hoşça kal Sosyal

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Tedavide önemli kısımları iyi bir şekilde atlattım dostlar. Önümdeki süreçte risk az ve muhtemelen kısa sürede atlatacağım. Hepinize tekrardan teşekkür ederim. Sağ olun, var olun.

Evet sosyal, büyük ihtimalle bu açtığım son konu olacak. Neyse acındırmaya veya uzatmaya gerek yok. Bu açtığım son konudur, burada çok iyi insanlar tanıdım. Bugüne kadar açtığım konularda bana yardımcı olan herkese teşekkürler. Bugünden itibaren kanser hastasıyım ve eğer tedaviye yanıt veremezsem bundan sonra aranızda olamayacağım. Forumun başından beri dikkatimi çeken, sorunu olan herkese yardım etmeye çalışan arkadaşlar sizlere özellikle teşekkür ederim. @tirabzonun_kaymagi @Yener K. @FalconPolat @kino @Thermes @ArdaMert @Ma'at ve son olarak bize bugün veda eden @INonOmpiontentI hepinize çok teşekkür ederim. Recep Baltaş ve Ali Güngör'e de buradan teşekkür ediyorum. Kendinize iyi bakın, ailenizi üzmeyin. Hayvanları ve doğayı sevin. Bu forumdan bir kiskow geldi geçti dersiniz. :) hakkınızı helal edin.

Sağlına kavuştun mu dostum geçmiş olsun.

Tedavide önemli kısımları iyi bir şekilde atlattım dostlar. Önümdeki süreçte risk az ve muhtemelen kısa sürede atlatacağım. Hepinize tekrardan teşekkür ederim. Sağ olun, var olun.
Umarım bir an önce iyileşirsiniz.Biz buradayız,sizin her zaman yanınızdayız.Bunu burdaki bütün arkadaşlarım adına söylüyorum.Siz çok güçlüsünüz ve bu hastalığı yeneceksiniz.İyi akşamlar..

Evet sosyal, büyük ihtimalle bu açtığım son konu olacak. Neyse acındırmaya veya uzatmaya gerek yok. Bu açtığım son konudur, burada çok iyi insanlar tanıdım. Bugüne kadar açtığım konularda bana yardımcı olan herkese teşekkürler. Bugünden itibaren kanser hastasıyım ve eğer tedaviye yanıt veremezsem bundan sonra aranızda olamayacağım. Forumun başından beri dikkatimi çeken, sorunu olan herkese yardım etmeye çalışan arkadaşlar sizlere özellikle teşekkür ederim. @tirabzonun_kaymagi @Yener K. @FalconPolat @kino @Thermes @ArdaMert @Ma'at ve son olarak bize bugün veda eden @INonOmpiontentI hepinize çok teşekkür ederim. Recep Baltaş ve Ali Güngör'e de buradan teşekkür ediyorum. Kendinize iyi bakın, ailenizi üzmeyin. Hayvanları ve doğayı sevin. Bu forumdan bir Kiskow geldi geçti dersiniz. :) Hakkınızı helal edin.

Merhaba, iki buçuk sene olmuş neredeyse, tedaviniz olumlu olmuştur umarım, sağlık durumunuz nasıl?

Biz forum olarak arkandayız umut her zaman olmalı hala tedavi olabilirsin inanıyor olacağız çünkü tedavi sonucu inanıyorum başarılı olacak.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı