Kanser oyuncu kitlesinin çoğunluğu neden Türklerden oluşuyor?

Terbiye eğitimi almamış hayatta bir başarısı olmayan tipler en iyi oyunculara dönüşüyor. Bir başarıları olmadığı için de oyun kazanmak en büyük başarılarına dönüşüyor.

Yok öyle bir şey. İngilizce konuşulan sunucularda oynuyorum bir Türk geldimi Türkçe konuşuyor ingilizcesi 3 yaşındaki bebekle aynı ve aşırı toksik. Bizim Türk oyuncular toksik gözümüze batan bir şey yok.
Ben İngilizcesi iyi Türk görmedim.
Edit : Çok uzun zaman geçti o oyunun üzerinden yanlış hatırlıyo olabilirim...
Bunun tek etkeni egitim. Anasina, babasina da bu sistemde okumayi dayattilar, olmadi. Simdi cocuguna da ayni sistemi dayatiyorlar, sormuyorlar ne istiyorsun diye. Cocuk belki kaportaci olmak istiyor? Belki temizlikci olmak istiyor belki dunya markasi olacak? Kisisel yetenegini gelistirmek yerine sacma sapan literatürü beyinlere kazimaya calisiyorlar. Cocuk da sabit yolda zorlanarak egitilmek yerine yaramazligi seciyor. İlgi duydugu sey kendi yetenegini gelistirmek degil, toxiclik yaparak dikkat cekmek oluyor cunku sadece bunu yapabiliyor. Cok sinirleniyorum, üzülüyorum bu duruma.
Haklısın...
Terbiye eğitimi almamış hayatta bir başarısı olmayan tipler en iyi oyunculara dönüşüyor. Bir başarıları olmadığı için de oyun kazanmak en büyük başarılarına dönüşüyor.
Aynen çoklar. Ben hiç bir oyunda iyi oynamasına rağmen chate girip sövmeyen veya diğerlerini rahatsız etmeyeni görmedim.

Son düzenleme:
Mizah anlayışı berbat bir ülkeyiz aynı zamanda. "çko", "bne", "turj", "ayaj atni" (yazım yanlışından ban yiyeceğim) gibi şeyleri ciddi ciddi komik buluyoruz ve bazıları hala dark humor'dan anlamıyor. Eğitim sistemimizin de sil baştan yazılması lazım.

Discord da da var bunlar. sjsjsjsj diye random atan (sjsjsj ne demek bilmiyorum), çko ayb yazan, bne yazan.
Sjsjsj ilk başta Instagram denen aptal topluluğundakilerin random atma şekli olarak ortaya çıktı. bne vb. ise bir ekran resmine mal gibi gülenlerden ortaya çıktı. En son kanser gacha veletleri kullanıyor.
Brawl Stars'dan başka oyun bilmeyen veletleri de unutmayayım.

Yanlış eğitim sistemi, velet kitle, ailelerin yanlış eğitim vermesi gibi bir çok şey sayılabilir.
Özellikle veletler. Oyun kazanmayı bişey sanıyolar. Ailelerin yanlış eğitim vermesi değil bu arada durum. O durum hemen veriyolar tableti sonrasını biliyosunuz.
Sjsjsj ilk başta Instagram denen aptal topluluğundakilerin random atma şekli olarak ortaya çıktı. bne vb. ise bir ekran resmine mal gibi gülenlerden ortaya çıktı. En son kanser gacha veletleri kullanıyor.
Yani en çok gachacı veletlerde var.
Ve sjsjsj yı dalga geçme şekli diyen var hatta bazı discord sunucularında kural var sjsjsj dalga geçmek içindir random atmayınız.
Ekan resmi ile bne vb.?
Brawl Stars'dan başka oyun bilmeyen veletleri de unutmayayım.
Bide onlar var zaten sjsjsjsjsj diye random atan elemanın diye kanalı var

Küfür etmesinin sebebi ahlaksızlığıdır. Güzel ahlak ise eğitim ve güzel yetiştirilmeyle oluşur. O şahıs eğer aile terbiyesi görmeyip doğru düzgün eğitim almadıysa bu davranışı sergiler. Hayatta bir başarısı olmayan tek meziyeti oyun oynamak olan tipler eğer terbiye almadıysa etrafa anonim bir şekilde küfürlerini savurabilir. Ama eğer eğitim alsaydı bunun yanlış bir şey olduğunu kendisi anlar ve bu hareketi yapmazdı.

Yeni konular

Geri
Yukarı