Kanser sebebiyle sevgilimden ayrılmak istiyorum

Selamlar, bugün akciğer kanserimin 4. evresine geldiğini öğrendim. Sanırım daha tedaviler yanıt vermeyecek, bir ikilem arasında kaldım. Bu zamana kadar her zaman yanımda olan sevgilimden ayrılmak istiyorum. Sebebi eğer kanseri yenemeyip ölürsem pek fazla üzülmemesi için sizce ne yapmalıyım?
Ayrılmayın. Ayrılıp mutsuz ölmek çok daha kötüdür. Kanser aynı zaman da psikolojik bir şey. Sevgilinizle iyi vakitler geçirin. Hayatımda bu kadar üzücü bir konu görmedim.🙁

Selamlar, bugün akciğer kanserimin 4. evresine geldiğini öğrendim. Sanırım daha tedaviler yanıt vermeyecek, bir ikilem arasında kaldım. Bu zamana kadar her zaman yanımda olan sevgilimden ayrılmak istiyorum. Sebebi eğer kanseri yenemeyip ölürsem pek fazla üzülmemesi için sizce ne yapmalıyım?

Ayrılma ona anlat her şeyi bilmiyorsa. Ayrıca iyileşmeyeceğin üzerinde durma iyileşme şansın da var moralini yüksek tutmak çok önemli. Çok geçmiş olsun umarım iyileşirsin.

Yaşıyor musunuz?🙁

Allah'tan umut kesilmez sadıç sakın öyle bir şey yapma. Olur da kalbini kırarsın. Zaten gidiciyim diyorsun efendimiz (s. A. V) ne buyurdular; bir insanın kalbini kıracağınıza, kabeyi binlerce kez kırın. Buyurmuşlar. Sakın öyle bir hata yapma bırak son anına kadar yanında dursun madem beraber bir yola çıktınız bırakın sonuna kadar olsun. Sonuna kadar gitmeyeceği bir yola çıkar mı insan?

Akşam akşam moralim bozuldu hem de forumdan birisi olunca daha çok içime oturdu ayrılmayın sevgilinizden iyileşiceksiniz inanıyoruz.

Geri
Yukarı