Kantai çakmağa 200 TL vermek fazla mı?

txch00

Hectopat
Daha fazla  
Dostlar, geçen bir Kantai çakmak aldım. Piyasaya bakmadan almışım. 200 TL verdim. Veren kardeş bana 500 bunun piyasası demişti. Trendyol'a baktım 80-90 diyor. Ama herhalde 2. Eldir bunlar diye düşündüm. (bu arada bence piyasası 500 dediği çakmak herhalde bu değildir, orijinal Zippo falandır.)
Fotoğraf bırakıyorum:

Edit: Bana veren kişi benim okul arkadaşı aslında, tanımadığım biri değil. İnternetten almadım. İnceledim ve öyle aldım.

Dosya Ekleri

• 110000174226481.jpg
    110000174226481.jpg
    20,1 KB · Görüntüleme: 168
  • 71VOaOT8BDL.jpg
    71VOaOT8BDL.jpg
    131,5 KB · Görüntüleme: 151
Son düzenleme:
Dostlar, geçen bir Kantai çakmak aldım. Piyasaya bakmadan almışım. 200 TL verdim. Veren kardeş bana 500 bunun piyasası demişti. Trendyol'a baktım 80-90 diyor. Ama herhalde 2. Eldir bunlar diye düşündüm. (bu arada bence piyasası 500 dediği çakmak herhalde bu değildir, orijinal Zippo falandır.)
Fotoğraf bırakıyorum:

Edit: Bana veren kişi benim okul arkadaşı aslında, tanımadığım biri değil. İnternetten almadım. İnceledim ve öyle aldım.

Çakmaga 200 TL :D

''Sözünü tartmadan söyleyen aldığı cevaptan incinmesin''

İnsanların hangi hobilere ne kadar vereceğine niye gülüyorsun hocam? Ona bakılırsa biz de küçük donanımlara binlerce lira veriyoruz. Bunun yargılaması size mı kaldı?
Yalnız benzinle yanıyor bildiğin has Zippo ama tam orijinal değil.
Hocam Trendyol'da ucuzsa keşke oradan alsaydınız :(

Son düzenleme:
Artı -1 Eksi
@yesososo arkadaş bir konu açmış pahalımı ucuzmu alınır mı alınmaz mı diye. Bizde kendi fikrimizi yazıyoruz. Kimseyi yargıladığım falan yok. Sadece 200 TL'ye çakmak almanın ne kadar mantıklı olduğunu söyledim.
Üslubunuz hoş değildi. Ayrıca arkadaşın konusunda çakmağa ne kadar verilir değil, bu modele ne kadar verilir sorusu vardı. Konuştuğunuz dili anlıyorsunuzdur diye düşünüyorum.

Artı -1 Eksi

Geri
Yukarı